Nato tarvitsee lisää rahoittajia

Mikä olisikaan parempi maa kuin hyväuskoinen Suomi.
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja Venäjä tarvitsee pieniä naapureita, joita voi ojentaa ja kurittaa!

Mikä olisikaan parempi maa kuin hyväuskoinen Suomi.

Äänestä

Enemmän tuo nato epäilyttää. Siitä ei ole kerrottu uutisissa juuri mitään muuta, kuin hyvää. Jokaisen pitäisi tietää miten kauan natossa täytyy olla, ennenkuin sieltä voi erota. Meno on niin läpinäkyvää, että ihmetellä saa tekeekö amerikka moista propaa tahallaan, vai uskooko se todella, että ihmiset on niin tyhmiä, että uskovat?
Ei amerikassa ainakaan ammattiosaajat ole asialla. Venäjävihan lietsominen on niin kyllästyttävän tylsää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lompsa levälleen kirjoitti:

Mikä olisikaan parempi maa kuin hyväuskoinen Suomi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu