Mielenkiintoinen sivusto Islamista!
Jiihaa
10557
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jos löydön sivulta virheellistä tietoa Islamista ja muslimeista, lupaatko pyytää anteeksi ja lopettaa Papinniemen propagandan levittämisen?
Jos pystyt osoittamaan täsmällisesti, nimenomaan Turkki-osion, sisältämät väärät tiedot, niin minä poistan ko. linkin profiilistani. Käykö näin?
>Islamilaisissa maissa,
Turkki ei ole islamilainen maa, vaan tasavalta.
>...mukaan lukien maallistuneessa Turkissa, itsemurhaiskujen ja terrorismin kannattajat eivät suinkaan ole mikään mitätön vähemmistö.
Jos turkkilainen sanoo kannattavansa itsemurhaiskua, hän ei voi olla muslimi, koska Koraanin mukaan itsemurha on merkki epäuskosta.
ei vielä riitä...
Haluatko sinä Turkin EU:n jäseneksi?
Miksei riitä? Vai oletko sitä mieltä, että muslimit kannattavat itsemurhaa tai että Turkki on islamilainen maa?
Vähän enemmän yritystä, hyvä mies.
Jos onnistut löytämään jonkun 'giant' virheen artikkelista, niin linkki poistuu profiilisivultani
_välittömästi_, vaikka keskellä yötä (käytä telepatiaa ilmoittaaksesi siitä). Lupaan myös antaa jaloillesi virtuaalihoidon.
>Jos pystyt osoittamaan täsmällisesti, nimenomaan Turkki-osion, sisältämät väärät tiedot, niin minä poistan ko. linkin profiilistani. Käykö näin?
>Jos onnistut löytämään jonkun 'giant' virheen artikkelista, niin linkki poistuu profiilisivultani _välittömästi_...
Kummasti ehdot muttuu matkan varrella. Siis pieniä virheitä saa levittää, mutta suuria ei.
Kannattaisko olla lupaamatta asioita, joita ei ole valmis tekemään?
Vaihtus jo.
Viesti näkyville.