- uutiset tänään, nyt saksan naiset osallistuivat kansanmurhaan , 1930-L
--------- mutta ei mitään mainintaa vastaavasta gazan kansan murhasta.
--------- voisiko joku kirjoittaa nyt kirjan, esim. juutalaisraivottaret, jotka tuhosi kansoja palestiinassa !? ---2014,,, jne..
--------- mutta ei mitään mainintaa vastaavasta gazan kansan murhasta.
--------- voisiko joku kirjoittaa nyt kirjan, esim. juutalaisraivottaret, jotka tuhosi kansoja palestiinassa !? ---2014,,, jne..
Vastaukset 8
Vanhimmat
Varmaankin! Samalla hän kirjoittanee kirjan palestiinalaisraivottarista, jotkas pystyttävät Gazassa koulun pihaan raketin ja ampuvat sen Israeliin johonkin kaupunkiin!
Näillä kiihkoihmisillä on ainase mielikuva, että kaikki koiruudet maailmassa tehdään vain ja ainoastaan toisen osapuolen toimesta!
Sitä näkee mitä itse kannattaa näköjään...ja kuvittelee vielä kaikenlaista. Tässä verrattiin kahta kansanmurhaa eli historian toistoa!
Etkö todellakaan osaa ottaa niitä lääkkeitäsi.
Minulta ei puutu lääkkeet, mutta sinulta puuttuu väittelytaito!
Gazassa Israelin naisupseerit johtavat partioita, jotka ampuvat kaikkea vielä elossa olevaa ja liikkuvaa palestiinalaista. Siinä olisi paljon lähempänä katsottavaa ja tuomittavaa, kuin 75 vuoden takaa.
Eikö yhtään tee mieli tuomita, tai vaatia toimenpiteitä, oikeuden istumista, tai jotakin naisellista kirkumista?
Schmidtin vannoma vala Hitlerille ei olekaan sitten mitään? Sen valan sai rikkoa ja hypätä johonkin juutalaiskristittyyn maailmaan sekoilemaan ja selittelemään?
Simon Peres, Golda Meir ja Moshe Dayan ovat todellisuudessa hirvittäviä terroristeja, siviilien joukkotappajia ja massamurhaajia. Mukana siis nainen Golda Meir. Häntä ”söpö Lipis-Lipponen” pitää naisihanteensa esikuvana.
Persut sitten tietävät, että Timo Soinin blogissaan haluaa, että suomipoika hyväksyy raamatun mukaan palestiinalaisten joukkomurhat. Soimin mielestä juutalaisten pitääkin tuhota ja tappaa palestiinalaisia määräajoin raamatun käskyjen mukaan.
Siinä hitsari-Heikki ja paperikone-Paavo sitten marssiin Timo Soinin tahdissa Gazan keskitysleirille laulamaan raamattu-laulujaaan seuraavissa eduskuntavaali jytkyissään!
Tarkoitti varmaan nyt sitä, että juutalaiset osallistuvat nyt kansanmurhaan, kun tässä julkaistiin juuri samoihin aikoihin. Historia toistuu näin osuvasti kirjan tekijän mielestä.
julmia on juutalaist
Juutalais-raivottaret tappaa palestiinassa armotta naisia-lapsia, poikia-miehiä-eläimiä. KOVA ON se RAIVO !!
Juutalaiset raivaa nyt lebens- raumia. ja puhdistaa alempia rotuja....