Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Venäjän pakotteet kova isku Tepolle

nyt joutuu Teppo myymään persettä alehintaan. Peban loppuunmyynti tiedossa hei!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taisin joutua boikottilistalle Venäjällä.

Äänestä

Teppo ei ole koskaan myynyt venäläisille kundeille palveluksiaan et sillei hei! Teppo on isänmaallinen ja komea kapteeni! Kun Jokerit myytiin venäläisille rahamiehille, Teppo vaihtoi Jokerien fanittamisen HIFK:iin et sillei hei! Teppohan oli aikaisemmin ollut HIFK-fani, mutta teki parin vuoden harhareissun Jokerien faniklubiin. Nyt Teppo on palannut kotiin ja on taas syntyperäinen ja pesunkestävä HIFK-fani et sillei hei!

Äänestä

Se taitaa Teppo myydä palveluksia venäläisille uusrikkaille pimuille.
Yhdestä illasta Teppo helposti tienaa pari tonnia, et heilahtaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teppo Stadin kirjoitti:

nyt joutuu Teppo myymään persettä alehintaan. Peban loppuunmyynti tiedossa hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu