Palautetaan lehmät Karjalaan

LYPSETTÄVIKSI - niitähän ei boikotti pidättele.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ne kehtaa kauaa lypsää niitä, pistävät lihoiksi ja grillaavat.

Äänestä

Palautetaan PääEmakko Leningradin alueelle. Sontalitkuisten ajatustensa kera.

Äänestä

Pitää meidän jättää edes yksi tänne. Venäjällähän ei muita olekaan kuin sontalitkuisia varsinkin Kremlissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Evakkoon kirjoitti:

LYPSETTÄVIKSI - niitähän ei boikotti pidättele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu