Mites, ootteko tutustuneet? Itse juuri muutaman pullon tilanneena voisin sanoa, että toimii. Tuolta voi siis tilata ajoittain vaihtuvista tarjouksista esimerkiksi viskejä.
Tänään olis vielä ilmaset postikulut, ainakin itselleni oli.
Tästä linkistä rekkaamalla saat 10 euroa alkuun http://tinyurl.com/flaviaari
Yleensä tuolla saa ilmaset postit jos tilaa 3 (tai enemmän) pulloa kerralla, joka on ihan ok tarjous.
Esimerkkitarjous: tänään Laphroaigin triple wood 49,95€, ilmasilla posteilla suoraan kotiovelle n. 12 päivän kuluessa. Tosta linkistä rekkaamalla saat vielä 10 e pois tuosta hinnasta. Ihan käypä diili.
http://tinyurl.com/flaviaari
Flaviar.com, kotiovelle juomat. Viski, gin, rommi jne.
14
4017
Vastaukset
- jerees
sain ton 10 euroa, toimii
- koitin
toimii tilasin muutaman pullon!!
- aaro791
Ilmaisia postikuluja en saanut, lienee joku henkilökohtainen tarjous.
Kokeilin kuitenkin tilata ja näytti onnistuvan. Päivittelen tänne kunhan pullo saapuu.
3 pulloa kun tilaa saa ilmaiset postikulut. - viskimies_112
Tämä tuntuu ihan vaikea. Aikamoisen hyvää viskivalikoima löytyy mydrink.ee sijalla. Suomesta saa tilaa suoran lähimpään postilokeroon kotikaupungissa ja se ei ole kallista ollenkaan (n15€ kokosta huolimatta).
http://mydrink.ee/kange-alkohol/viski- sssssf
Kyä mie vaan onnistuin :D
- rino1
kybän tosta tosiaan sai tonne
- kannattaapi
Suosittelen tilaamaan. Verojahan näistä ei mene, eikä mitään muutakaan.
Mistä saat Laphroaigin triple woodia 50e posteineen kotiovelle kannettuna? Jäätävän halpaa ja aivan älyttömän hyvää. - njuuu
oma puteli saapui tänään. oli sitä mitä luvattiin ja hyvin paketoitu.
- sepponen
sain kans 10e
- viskimies_111
Nyt on muuten aivan loistavaa Talisker Stormia tarjolla!
Tästä linkistä rekisteröitymällä saa edelleen 10 euroa ensimmäiseen ostokseen. http://tinyurl.com/flaviaari
Paketit tulevat kotiovelle eikä niistä pidä veroja maksaa.
t: AP- viskimies_111
Itse tilasin Tobermoryn kymppiä hintaan €34.99.
Halvaksi muuten aika hyvä tuote.
- taliskerille
Tobermory ei oo parhaimpia mitä oon juonut, mutta toi tuolla tarjolla oleva talisker on ihan perhanan hyvää.
- kiitosta vaan
Pulloni on lähetetty, alennuksineen päivineen. Tack så mycket!
- Anonyymi
Hei kanssaihmiset! Ohessa kokemus ja arvostelu Flaviar.com sivusta. Ei kannata liittyä. Itse ymmärsin että saat kerran kuukaudessa maisteluannos setin mutta saatkin kolmen kuukauden välein setin hintaan 50e (jäsenmaksu per kvartaali) tai 190e/vuosi. Maisteltavaksi tulee yksi laatuviski ja kaksi kehnompilaatuista. Maisteluannokset kerran kuukaudessa tilattuna alk. 30e. Halvemmaksi tulee käydä lähibaarissa maistamassa ja hakea itse alkosta.
Jäsenyydellä saat kyllä hieman monopolia halvemman pullon hinnan (10-30e riippuen pullon hinnasta Suomessa).
Vähän kyllä on petetty olo tuon jäsenyyden kanssa. Peruutukseen menee kunhan saan ekan tilauksen saapumaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271944
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001690Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561306Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?671244Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311008Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47906Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51903Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44872- 107828
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820