VENÄJÄN HUMANITÄÄRINEN APUKO BLUFFIA ?

http://www.iltalehti.fi/ukrainan-kriisi/2014081718579263_uk.shtml


Venäläiset säästävät avustusrekoissa polttoainetta ja lastaavat ne kevyesti, vai mistä tässä oikein on kyse ???

Late Lapista. SSSS Ry!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos rekat pääsevät rajan yli, niissä olevat avustustarvikkeet kuormataan ulos. Onko pohdittu, että niihin lastattaisiinkin jotakin SISÄÄN, kun ne lähtevät pois?

Äänestä
  • Mahtuishan noihin melkoinen joukko putiinimielisiä separatisteja !

    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

  • Late Lapista. kirjoitti:

    Mahtuishan noihin melkoinen joukko putiinimielisiä separatisteja !

    Late Lapista. SSSS Ry!

    Pikemminkin separatistien kontrolloimien ja havittelemien alueiden Ukraina-mielisiä.

    Äänestä

Onhan erikoinen siirto shakkimestarilta. Kukaan ei tiedä mitä se hautoo mielessään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ukrainan-kriisi/2014081718579263_uk.shtml


Venäläiset säästävät avustusrekoissa polttoainetta ja lastaavat ne kevyesti, vai mistä tässä oikein on kyse ???

Late Lapista. SSSS Ry!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu