Satunnainen teksti!

Miten saan satunnaisen tekstin sivuilleni,
Eli jos sivuilleni tullaan, etusivulla lukee:
Tervetuloa sivuille!
Ja sit ku painaa F5, ni lukee: tervetuloa rompen sivuille

Eli millä koodilla semmoisen saa???
3464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaan että tietyistä mahdollisista arvotaan joku näytettäväksi.













javascript:teretulemas();

Äänestä
  • Kiitti...käy mun kottareilla:
    www.rompe-mobiili.urli.net

    Äänestä

  • Rompe kirjoitti:

    Kiitti...käy mun kottareilla:
    www.rompe-mobiili.urli.net

    noi sun sivut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rompe kirjoitti:

Miten saan satunnaisen tekstin sivuilleni,
Eli jos sivuilleni tullaan, etusivulla lukee:
Tervetuloa sivuille!
Ja sit ku painaa F5, ni lukee: tervetuloa rompen sivuille

Eli millä koodilla semmoisen saa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu