Älä säkään kirjoita. Rauhotu. :) Nyt pitää järkiintyä väkevästi.
En kirjoita tänne enää mitään
m -> n
23478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Kuka?
Itse kirjoitan aika harvoin tänne.
Joskus kun on ylimääräistä aikaa niin tulee katsahdettua toisinaan.
Joo mäkään en enää kirjoita.
;D Jatka vaa houstaamista, cba
Sopii. Pidetään kiinni siitä.
Kuka minä?
Ymmärrän täysin. Hyvää yötä!
Tässä vaan pikku juttu: oot saanu mut jo ajat sitten rauhoittumaan, sillä minä en täällä riehu...ei oo tapana :)
Kiitos sheriffi kun ilmoitit oman mielenvikaisuutesuutesi keskusrikospoliisille myös, "arianna"
Heräsin, en lue..sen lopetin. Vain tämä otsikko on hyvä lukea. Mä yritän nyt tosissani, nousen keitän kahvit, nakertelen jonkun voileivän sisuksiini ja yritän olla kiitollinen, hehe..
Hänelle pus
Kaksi päivää kulunut, piditkö lupauksen?
Jos tästä enemmän vielä rauhoittuu, niin kantavat jo kirkkomaalle jalat edellä....
Niinhän minä sanoin sinulle, ettei ole mitään syytä hermostua.. sehän on niin että...
Irlantilaiset viisaat miehet pesivät hampaansa merivedessä....
Hänelle hellä pus
ja mistäs meistä kukaan tietää kuka se hän on, mistäs sinäkään tiedät mikä viesti on keneltäkin ?? et mistään .
Ei teistä kukaan tiedä, minä en tiedä mitään. Tulin vilkaseen, kun on jokunen hetki tässä aikaa.
Kaikki tieto joka on ollut ja mennyt, en täältä hae mitään. Bittitaivas sen tietää, pus
Kyllä, järkiinnytään väkevästi ja riehutaan toistemme kimpussa mielummin irl? En mä malta olla ilman sua, en vaan malta!!!
On hyvä tietystikin kirjoittamalla kertoa että ei kirjoita :D
Niin onkin :) . Tajusin, että olenhan mä ollut tässä ketjussa jo ties kuinka monta kertaa, mulla on aiheet vähän loppu, on tuo pus, pus vaan ja miljoona sydäntä jäljellä :).
Enää en ehdi kirjoittaa, porukat tuli käymään..
Aloitus meni siis palstan ainoalta mieheltä palstan ainoalle naiselle.
Jaahas, kalle isopääkallo oli aamu-telkkarissa, kalle isokallo. hmh tympeää kun pitää mennä kaupasta ostamaan kalloja, kun ei ole kalastaja-tyttöjä jotka toisivat enkä ole mökillä, pakko kaupasta hakea.
Jos löydät sellaisia torjuvia, hieman inhon täyteisiä kirjoituksia, ne ovat todennäköisesti minulta. Pakko ei ole lukea. Elä elämääsi kunhan muistat etten siihen enää kuulu enkä halua kuulua. Millään tavalla.
En minäkään. Tämä tipahti jostain avaruudesta.