Gustav Hägglund on lihonu!

Katsokaa nyt, TV1, ei meinannu ees tuntee.

Hop hop sinne nyt sitte ja läski pois.

LOL.
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lihoohan sitä kun ei muuta tee kuin syö,juo ja puhuu pas kaa.

Äänestä

Pas kan puhuminen onkin sen hurrin leipälaji. Älyäis olla jo turpa kiinni, vanha seniili!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovkk kirjoitti:

Katsokaa nyt, TV1, ei meinannu ees tuntee.

Hop hop sinne nyt sitte ja läski pois.

LOL.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu