Pekkarinen asialla

Posti > Itella > Posti. Maalaisliitto > Kepu > Maalaisliitto. Pekkarinen voisi jo päättää mitä haluaa olla isona.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todelliset veronmaksajat kärsivät Pekkarisen päättämättömyydestä paljon. Posti ei edes halua laskea mitä kaikki tämä hölmöily tulee maksamaan. Kohta on pakko tehdä:
Destian nimenmuutos.
Fortumin nimi muutetaan takaisin samaa kaavaa pitkin:
Fortum >> Neste >> IVO.
Ja Altia!
Suomen Keskusta > Maalaisliitto > Suomen Reunustat.
Suomen Reunustat on paras nimi, koska äänestäjät tulevat sieltä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Päätä jo kirjoitti:

Posti > Itella > Posti. Maalaisliitto > Kepu > Maalaisliitto. Pekkarinen voisi jo päättää mitä haluaa olla isona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu