Pankkopoika valloittaa lampolan kolmessa minuutissa

resmaj alias inssi alias Pankkopoika on todellinen mestari. Hän valloittaa lampolankin kolmessa minuutissa.
453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lampaat ovat pankkiksen rakkaita.

Äänestä

Aloittaja ei liene kapi.
Se tyhmempi vielä !

Äänestä

Lampaanpanija aloittaja, taas vohkimallaan johtaja nimellä.
Homolle käy lammaskin.

Äänestä
  • Pankkopoika puhuu kokemuksen syvällä rintaäänellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOHTAJA J:LLÄ kirjoitti:

resmaj alias inssi alias Pankkopoika on todellinen mestari. Hän valloittaa lampolankin kolmessa minuutissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu