Tämä on omituinen palsta

Täällä puhutaan niin paljon puuta heinää, miksei totuus kiinnosta välillä
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sen takia, koska täällä on vähäjärkistä porukkaa.

Puhutaan mitä sylky tuo suuhun

Äänestä

miulkii on lada

Äänestä

Non niin , nyt sitten kuullaan ns, lopullinen Totuus ,;
Sitähän sinä tulit snomaan ?
...Ollaan pelkkänä nenänä , -öh tuota , korvana piti sanomani

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ensin asioista selvä kirjoitti:

Täällä puhutaan niin paljon puuta heinää, miksei totuus kiinnosta välillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu