Pitäskö Mantyniemi luovuttaa Venäläisille?

Niin oppisi tämä herra viimeinkin kunnioittamaan meitäkin suomalaisia?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nämä kujjuunit OVAT TAAS VALMIITA TAPATTAMAAN KARJALAISIA! Ehdotankin että luovutetaan ne Venäläisille uudelleenkoulutukseen! Siperian luontoelämyksiin tutustumaan luomuhoitona! Jos alkaa elämän kunnioittaminen näitä ees pikkusen kiinnostaa? Mitä järkeä on antaa tämän tapattaa viattomia kansalaisiamme!

Äänestä

Luovutetaan veropakolaiseliitti etujenajajineen kelle vaan, joka haluaa ne kansankuppaajat vastaanottaa, vaikka heti.

Äänestä
  • Siperiassahan on juuri auennut kuoppa! Joka toiselle kuoppaa kaivaa lankeaisi verokiertäjille oikein näpsäkästi :)! Mutta minä kyllä ehdotan että heidät vaan laitetaan rauhanomaiselle marssille Siperiaa kohti! Siellä on niin kivaa luontoa! Se kasvattaa partiohengessä luonnetta :)!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehdotus vaan kirjoitti:

Niin oppisi tämä herra viimeinkin kunnioittamaan meitäkin suomalaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu