Suojeluskunta

Nyt pitää heti ottaa käyttöön entiset suojeluskunta talot ja alkuperäiseen toimintaan . Asekätköt tehtävä ennenVenäjän miehittämistä!
Ryssä haluua suomen, halutaanko me ryssän alaiseksi?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"halutaanko me ryssän alaiseksi?"

Jaa, pistitpä pahan. No jos vaihtoehtona on eu ja nato, niin kyllä, kyllä, KYLLÄ!

Äänestä
  • Tuu mukaan, meillä on jo juna valmiina Putinvalvojaisiin. Skordareita ei tarvitse, sillä Putinin vetäessä tiedämme huonon heilahtaneen joka tapauksessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nej kirjoitti:

Nyt pitää heti ottaa käyttöön entiset suojeluskunta talot ja alkuperäiseen toimintaan . Asekätköt tehtävä ennenVenäjän miehittämistä!
Ryssä haluua suomen, halutaanko me ryssän alaiseksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu