Nyt on Putinin viikko

Kannatan, että Venäjän vapaat miehet menevät Itä-Ukrainaan taistelemaan kansansa ja veljeskansansa alistajia, Naton kustantamia terroristeja ja ulkomaalaisia palkkamurhaajia vastaan! Se on todellista kansojen hyvää yhteistyötä, joka vitutttaaa natolaista kuolaavaa kansanosaa täälläkin. Vielä oikeammin Putin tekisi antamalla lentoaseellaan Kiovan roisto- ja roskasakille valkofosforia, kuten jutikat palestiinalaisille.

Putinin pitää laitta atomipommit pitkänmatkan Tu- koneisiin ja lentää Atlantin rannikkoa Usan aluevesille ja sukellusveneet Tyynelle merelle Kalifornianlahdelle pinta-ajoon täydessä hälytysvalmiudessa. Nyt ei Putinin pida perääntyä milliäkään, vaan näyttää, mitä uhkailut ja kotipihaan pyrkimiset maksaa EUlle ja maailmalle!
1257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Löytyyhän tänne kaiken stallari ja valehtelet- hokijoiden mielipuolimaailmaan järkeviäkin kirjoituksia!
Olen kanssasi 100% samaa mieltä ja olen halukas ennen kuolemaani näkeväni maailman ydinsodan tulessa. Se ratkaisee monia asioita iäksi maapallolla.

Äänestä
  • esimerkki taas kerran Kremlin onnistuneesta aivopesusta. Se tehoaa erityisen hyvin niihin, jotka kommunismi aivopesi. Nyt toimiin kapitalistisen Kremlin aivopesu.

    Onneksi maailman todellisuus kumoaa aina Kremlin luomat harhat. Niin on nytkin.
    Vain muutama entinen stallari hokee Kremlin valeita.

    Äänestä

  • Sinä vanha paska kuolet kun maataloustuet lopetetaan ensi vuonna ja ne kakarasi siellä Mellilässä eivät pysty sinua enää hoitamaan.

    Äänestä

Liityn tähän ketjun sisältöön. Putinin ei pidä antaa tosiaan nyt periksi yhtään mitään! Hänen on tarvittaessa yllätyshyökkäyksellä Kiinan kanssa tuhottava Eurooppa ja USA! Se olisi maailman kehityksen ja ihmiskunnan kannalta paras ratkaisu. Samalla liikakansoitusta vähenisi 600-700 miljoonaa kerralla.
Tuolla historiallisella teolla Putin saisi moni satavuotisen rauhan Euraasiaan ja Aasian sisäosiin. Aivan sama, vaikka tuhoaisi vielä Intian ja Japaninkin.

Äänestä
  • Nähdään hyvin mihin terveydenhuollon leikkaukset maassamme johtavat. Tällaiset sekopäät ja umpihullut saavat olla vapaalla jalalla. Tämäkin vanha paska Tampereelta tarvitsisi valiumia ja kipeästi.

    Äänestä

  • ja tässä kirjoitti:

    Nähdään hyvin mihin terveydenhuollon leikkaukset maassamme johtavat. Tällaiset sekopäät ja umpihullut saavat olla vapaalla jalalla. Tämäkin vanha paska Tampereelta tarvitsisi valiumia ja kipeästi.

    Ja pituuspoju pallopää pystyy sanomaan muita umpihulluiksi. Aika hassua tekstiä palstan hölmöimmältä.

    Äänestä

Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari?

Äänestä

Ja sen jälkeen loppuu sinun ja Venäjän paskakansan maapallon saastutus kun molemmat loiset lakkaavat olemasta!

Äänestä

Voisko ajatella että Venäjän ja lännen mätkiessä toisensa potin korjaa ISIS elleivät sitten kupsahda sitä ennen Ebolaan?

Maailma on täynnä mahdollisuuksia, erityisesti tänä syksynä!

Äänestä

Visvanaamaiset haisuliinihomopojut eivät saa palstalle muuta, kuin makkiaan?

Äänestä
  • Eikö olekaan stallar
    31.8.2014 17:48
    0
    Sulje
    Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari? Eikö olekaan stallari, stallari, stallari tai homostallari, tai tarkkistallari tai stallari?

    Äänestä

Ei se olisi paha, jos ihminen tuhoaisi toisensa yhden fitutn Ukrainen vuoksi. Se olisi hyvä ja oikea asia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anna Putin palaa! kirjoitti:

Kannatan, että Venäjän vapaat miehet menevät Itä-Ukrainaan taistelemaan kansansa ja veljeskansansa alistajia, Naton kustantamia terroristeja ja ulkomaalaisia palkkamurhaajia vastaan! Se on todellista kansojen hyvää yhteistyötä, joka vitutttaaa natolaista kuolaavaa kansanosaa täälläkin. Vielä oikeammin Putin tekisi antamalla lentoaseellaan Kiovan roisto- ja roskasakille valkofosforia, kuten jutikat palestiinalaisille.

Putinin pitää laitta atomipommit pitkänmatkan Tu- koneisiin ja lentää Atlantin rannikkoa Usan aluevesille ja sukellusveneet Tyynelle merelle Kalifornianlahdelle pinta-ajoon täydessä hälytysvalmiudessa. Nyt ei Putinin pida perääntyä milliäkään, vaan näyttää, mitä uhkailut ja kotipihaan pyrkimiset maksaa EUlle ja maailmalle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu