Vanhanajan parturi

Kuulin että Hyvinkäällä olisi avattu oikea vanhanajan kunnon parturi, jossa saa
myös parranajonkin, Nordean vieressä Hämeenkadulla. Onko kokemuksia
onko hyvä, kallis?
8377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ihme äijä!1 Kävin parturissa ja lopputulos karmeampi kuin itsetekemänä. Lisäksi äijä haisi hien ja viinan sekotukselle. Eipä tarvitse mennä uudestaan. HUHHUH

Äänestä
  • Tais asiakas ite haista viinalle ja hielle, älä tuu krapuloissas leikkaa tukkaas ku et tärinältäs pysy paikallaan.

    Äänestä

  • tukkataikuri kirjoitti:

    Tais asiakas ite haista viinalle ja hielle, älä tuu krapuloissas leikkaa tukkaas ku et tärinältäs pysy paikallaan.

    Näyttää nyt mainostavan että on auki myöhään illalla, siitä vaan baariillan välissä parturiin niin on taas siisti ja pääsee seuraavaan paikkaan. Kovasti parturi kyllä jalkakäytävältä houkuttelee asiakkaita, välillä vähän liiankin tungettelevasti

    Äänestä

M Room hyvä paikka!!

Äänestä
  • Niin on, mutta aika kallis. Hämeenkadun parturi on pudottanut hintoja tuntuvasti

    Äänestä

M Roomin Jenni on loistava parturi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uushyvinkääläinen kirjoitti:

Kuulin että Hyvinkäällä olisi avattu oikea vanhanajan kunnon parturi, jossa saa
myös parranajonkin, Nordean vieressä Hämeenkadulla. Onko kokemuksia
onko hyvä, kallis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu