kaukainen juokkari

Kuulin tän eilen, enkä oo ihan varma tapahtuuko tää, mutta täs kuiteski olis:
Ridge ja Bridget menee naimisiin ja sit paljastuukin, että Ridge on Bridgetin isä.
Brooke ja Ridgekin on vissiin jotain puoli sisaruksia....
2717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi olla mahdollista. Sheilahan sotki muinoin erään isyyskokeen veriputkilot niin ettei edes hän tiedä kuka on Bridgetin isä. Jos Bridget ja Ridge olisivat lähempänä toistensa ikiä, niin heistä tulisi komea pari. Mutta tässä tilanteessa, mikäli Ridge on vielä Bridgetin isä, heidän yhteiselonsa olisi sukurutsausta!

Äänestä
  • Luepas alempi keskustelun aloitus nimellä "megapaljastus", sieltä löydät vastauksen Bridgetin isyyteen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:-) kirjoitti:

Kuulin tän eilen, enkä oo ihan varma tapahtuuko tää, mutta täs kuiteski olis:
Ridge ja Bridget menee naimisiin ja sit paljastuukin, että Ridge on Bridgetin isä.
Brooke ja Ridgekin on vissiin jotain puoli sisaruksia....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu