WE NEED BLACK PENIS HERE IN FINLAND!!!! We hate white!!!

Too you hear??? Häh???
472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tytöt oottavat asemissa mielellään mustien poikien kanssa :)!

Äänestä
  • Kuin kauan vielä ootettavaah?

    Äänestä

  • Kiimanen lotta kirjoitti:

    Kuin kauan vielä ootettavaah?

    Onneks se pannee halvalla :)!

    Äänestä

  • Kiimanen lotta kirjoitti:

    Kuin kauan vielä ootettavaah?

    Ei mene enää kauaakaan?
    Ensteks NATOn laivapojat raiskaa kaikki Turun miehet, ja ne ketkä jää kii joutuu rangaistuksels eheytykseen jossa ne uudelleenkoulutetaan naimaan naisia(kin!) vaikka väkisin!
    ... Niin heti sit sen jälkeen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Black is beauty kirjoitti:

Too you hear??? Häh???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu