JOSTAINSYYSTÄ

Jostainsyystä en ole virolaisille kateellinen!!!!Paljonko tämmöinen jäsenyysmaksaa ja mitäpitää sietää!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyväaika kartoittaa kansallisperintö eli vielä pystyssä olevat puutalot ja "suojelutalot".Kyllä ne savimöykytsiellä maan alla odottavat ottajaansa!Myös entisajan arkkitehdit ja rakentajat ainakin joskus onnistuivat.Yksityiskohtia ei tunneta ja kaikki lanataan samaan insinöörikuosiin!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ENOLE kirjoitti:

Jostainsyystä en ole virolaisille kateellinen!!!!Paljonko tämmöinen jäsenyysmaksaa ja mitäpitää sietää!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu