XL naisille ehdotus

Bergtsteen

Kiinnostaako lähteä lokakuussa Kreikkaan filmauksiin, siis ei pornoa eikä seksiä mutta seksikkyyttä saa olla, aiheena ratsastusaiheiset lyhytfilmit? Matkat maksetaan sekä kuvauspalkkio, samoin hotelli ja ruuat. Mukaan tulee Saksasta muutama amatööri naisnäyttelijä sekä filmaaja. Kreikasta tulee mukaan neljä näyttelijää, joista kaksi ammattilaista. Tulee nimittäin kiva reissu! Suomesta lähtee kuvaaja ja hän voisi ottaa mukaan yhden XL kokoisen naisen, vielä ei ole mutta tarvitaan. Englannin kieltä osattava hieman!

Käsikirjoitukset valmiina joissa ratsastetaan hevosilla, poneilla ja aaseilla.
Tehdään mm. humoristinen aasipoolo ottelu, leikkimielisiä ratsastus kilpailuja yms.

Jos kiinnostaa, vastaa mielellään pikaisesti jotta ennätetään ostamaan lentoliput. Lähtö lokakuussa 2014. Hotellit jo varattu sekä autot vuokrattu, kaikki muut asiat jo järjestetty. Passi oltava voimassa. Majoitus kahden hengen huoneessa kreikkalaisnaisen kanssa.

[email protected]

5

775

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • epämääräinen leffa

      Heh, kaikkeahan sitä saa yrittää! Vaikea uskoa että kenelläkään riittää rahaa tuhlattavaksi asti tuotantoon jossa lihava nainen ratsastaa vaatteet päällä Kreikassa. Siitä tehtäisiin sitten lyhytelokuva. Uskotteko oikeasti saavanne taloudellista tuottoa. Luuletteko tosissanne että löydätte sen xl naisen palstalta jota lukevat ainoastaan miehet?

    • bergsteen

      Mitä tarkoitat "epämääräinen leffa?"

      Joo, varmaan ei löydy täältä halukkaita mutta yrittänyttä ei laiteta, vai mitä?Jos ei löydy, so what? Nyt olisi vain sopiva tilaisuus viettää jollakin lomaa ilmaiseksi Kreikassa kivassa seurassa pientä työtä vastaan joka varmaan ei ole raskasta ja epämieluisaa?

      Kyllä uskomme saavamme taloudellista tuottoa koska filmejä on tehty useita vuosia. Liikevaihto on kymmeniä tuhansia vuodessa ja kaikki kulut siis maksetaan ja mallit saavat palkkaa. Ei näitä filmauksia tehtäisi jos ne eivät tuottaisi. Kreikkaan tulee pari huippumallia jotka ratsastavat ja ovat valokuvissa hevosten ja ponien kanssa mutta tarvittaisiin hieman kurvikkaampikin naisihminen mukaan.

      Alastomuutta siis ei ole, erinäisiä rooliasuja kyllä käsisten perusteella.

      Niissä ei kiusata eläimiä suinkaan eli eläinrääkkäyksistä ei ole kyse. Tehdään aasi poolo ottelu ja kaikkea kivaa kuten "first time riding on donkey" ja "tourists have fun with donkeys"

    • Mitenköhän tän kanssa kävi?

      • Anonyymi

        Kuulu sulle niin mitenkään



    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      238
      6802
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      124
      5131
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      171
      4879
    4. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      66
      3330
    5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      105
      2933
    6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      65
      2389
    7. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      23
      2232
    8. Joroinen räjähdys

      Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
      Hybridi- ja sähköautot
      78
      2052
    9. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      139
      1950
    10. odotatko vielä viestiä minulta...

      Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
      Ikävä
      139
      1784
    Aihe