Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

30v ja neitsyt

Terve!!! Olen 30 V nainen ja neitsyt onko se outoa ??? olisi ihan kiva saada mies itselleni mutta kun pidän itseäni rumana :( mikä avuksi ???
6565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Linkkaa kuva tähän ketjuun niin sanotaan totuus.
Ei kuulosta kovin hyvältä jos olet tuohon ikään asti selviytynyt neitsyenä pidät jopa itseäsi rumana.

Äänestä

Terve!!! Olen 30 V nainen ja neitsyt onko se outoa ???
… eihän tuossa mitään outoa, mutta hieman harvinaista. Parasta ennen on hieman yli, mutta ei pahasti.

olisi ihan kiva saada mies itselleni mutta kun pidän itseäni rumana :( mikä avuksi ???
… et ilmeisesti tiedä, että yleensä parhaita sängyssä on naiset jotka pitävät itseään rumana.
Kysy tai vihjaise reippaasti heti kun tapaat kiinnostavan miehen.

Äänestä

Haluat saada kommentin, jossa sanottaisiin, että ei, ei ole outoa, mutta onhan se. Itse menetin neitsyyden 26 vuotiaana, ja olin luovuttamassa. Sittemmin seksisuhteita oli useampia, kunnes löytyi vakikumppani. Onhan ihminen viriilimmillään teini-iästä kolmikymppiseksi, joten jo ikävodet alkoivat itseäni haitata. Jo se, että kokemuksia ei ollut, haittasi kokemuksien saantia, koska jännitti aktia, ja siihen ei pystynyt. Kerta kokemusta oikean ihmisen kanssa, niin homma alkoi luistaa.

Äänestä

jossakin on sinun näköinen mies

Äänestä

Jos olet :( niin eihän se kaunista ole, mutta jos olet :) niin se on aina kaunista, ja varsinkin jos se ensimmäinen 'kokemus' molemmille puolisoille tapahtuu vasta aviovuoteessa.

Äänestä

No,ei itsestäni ole outoa.. ehkä siksi että itsekkin täysin kokematon seksin saralla... anyway, itseäni rassaa tässä se että, tietynlainen läheisyys,hellyys yms. on jäänyt kokematta tähän asti... enkä nyt tietysti sano, etteikö seksi itsessään olisi hieno ja mahtava päästä kokemaan.Kaikki jutut mitä haluaisin tehdä toiselle tai toinen tekisi itselleni, on ollut pelkkä fantasiaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kissa84 kirjoitti:

Terve!!! Olen 30 V nainen ja neitsyt onko se outoa ??? olisi ihan kiva saada mies itselleni mutta kun pidän itseäni rumana :( mikä avuksi ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu