Äänestys

voiei

Ja ketähän tässä nyt sitten äänestäisi jatkoon ja millä perusteella??? Ilmeisesti naamataulukertoimen mukaan, kun eipä laulutaidoistakaan ole mitään hajua. Eipä ole juuri henkilökohtaisia lauluja näytetty ja osa ei ole saanut edes tv-aikaa. Aika törkeesti mukana olijat pääsevät bändiin ihan säkällä.. miten nyt yleisö sattuu naamataulusta pitämään ja miten on maikkari antanut tv-aikaa. Selvää rahastusta!! Lopullinen kokoonpano taitaa olla jo selvillä Asikaiselle ja maikkarille, nyt vaan kynitään katsojilta rahat junailemalla lähtijät äänestykseen.

7

1139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • niin on

      Tällä palstalla on aiemminkin ihmetelty samaa. Mistä tietää ketä äänestää, kun ei ole kuullut edes koko ihmisen laulavan. Enemmän laulua peliin.

    • ovat Miina-Anniina ja Teemu Mustonen.

      • tee

        no se teemu on kyllä parempi ku se ärsyttävä juho!! laulutaidoista toisaalta on saanut aika vähän tietoa.. mutta mieluummin sitä teemua lavalla katselis ku sitä juhoa!


      • Juuuso
        tee kirjoitti:

        no se teemu on kyllä parempi ku se ärsyttävä juho!! laulutaidoista toisaalta on saanut aika vähän tietoa.. mutta mieluummin sitä teemua lavalla katselis ku sitä juhoa!

        pitkä tummahiuksinen, ni se oli laulutaidoiltaan kaikkein heikoin. Stemmat oli aika hukassa siinä ryhmäesiintymisessä! Jos ei nyt tipu, ni todennäköisesti joutuu kohta heti uudestaan äänestykseen!


      • cleopatra
        tee kirjoitti:

        no se teemu on kyllä parempi ku se ärsyttävä juho!! laulutaidoista toisaalta on saanut aika vähän tietoa.. mutta mieluummin sitä teemua lavalla katselis ku sitä juhoa!

        Tuota noin... mä en ymmärrä.. Onko se niin arka paikka ettei kukaan uskalla ees sanoo ääneen? Tuntuu nimittäin et kaikki jotenki teeskentelee ettei oo huomannu... Mut mä taidan nyt saada kaikkien vihat niskoilleni ku paljastan tän: Teemu on melkeen kalju!
        Et ennemmin kyllä kattelisin Juhoa. Se on tosi symppis.


      • Miinan tuttu

        Aika nappiin meni!

        Miina on tosi hyvä tanssimaan ja lauluääni on ihana! Ja Teemullakin oli hyvä ääni!
        Toivon että nää molemmat saa jotakin muuta kivaa popstarsin tapaista, koska huomas että tykkäävät esiintymisestä.


    • minäpä minä

      mun mielestä ihan oikeet tyypit tippu ja oikeet jäi jatkoon! ne molemmat oli hölmön näkösiä... ja hölmön olosia. ja oli muutenkin huonompia kuin muut. hyvä juttu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      90
      5177
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      53
      4066
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      25
      2179
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      27
      1887
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1795
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1434
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      28
      1250
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1036
    9. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      981
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      980
    Aihe