Parkkipaikat keskustan tuntumassa

Vinkkejä mistä löytäisi keskustan tuntumasta (~1-2km säteellä) ilmaisia parkkipaikkoja! Näsijärvenkadun pitkä suora on tiedossa, muita hyviä paikkoja??
777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikös siellä Särkänniemen parkkipaikalla ole vapaata vaikka hurumykke nyt kun Särkänniemi on suljettu? Keskustorille matkaa rapiat 1,5 km.

Äänestä

Armonkalliossa ilmaisia kadunvarsipaikkoja jonnin verran. Tampellassa salaisia ilmaisia paikkoja. ;)

Äänestä

Aja vaan suosilla sinne Hämpin parkkiin. Olen kuullut että siellä on hyvin tilaa. Eikä maksa paljon.

Äänestä

Yhtä tyhmää olisi antaa salasanansa vieraille ihmiselle, saatika tutuille.
:D)))

Äänestä

Viinikan liikenneympyrän tuntumassa.

Äänestä

Kaikki kiekkopaikat on ilmaisia.

Äänestä

Näsijärveen vaan. Tai alarannasta satama-altaaseen. Pohjassa on ja pysyy. Eikä ole kaukana keskustasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


billmanse kirjoitti:

Vinkkejä mistä löytäisi keskustan tuntumasta (~1-2km säteellä) ilmaisia parkkipaikkoja! Näsijärvenkadun pitkä suora on tiedossa, muita hyviä paikkoja??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu