Sexual Energy Shot

ahtaaja2

8

883

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Zorrox1961

      Samaa mieltä.Ei ole tarvis mihinkään viagra-resepteihin.Tämä antaa (ainakin minulle) takuuvarman ja ihanan seisokin.Ja vaimo tykkää...

    • panostaja_3

      Tuoreimman tiedossa olevan tilikauden voitto tuolla linkin takana lymyävällä firmalla oli peräti 6000 euroa. Ilmankos markkinointi hoidetaan piilomainonnalla.

      Mansepori oy
      Satamakatu 3
      33200 Tampere
      Y-TUNNUS:
      1632096-5

    • ZorroSex

      Hyvä juoma! Antaa todella hyvän ja kestävän erektion,lisäksi vielä todella kovan,joka kestää koko session ajan.Ja seksikäs vaimokultani tykkää,että saa kunnon kalua eikä mitään limanuljaskaa.

      • KokeiltuOn

        Tuntuu, että koostumus muuttunut, rakeista ja sakkaista, eikä makukaan ole entisensä. Ei tehoa niin kuin aikaisemmin.


      • jghkhgj
        KokeiltuOn kirjoitti:

        Tuntuu, että koostumus muuttunut, rakeista ja sakkaista, eikä makukaan ole entisensä. Ei tehoa niin kuin aikaisemmin.

        Samaa olen itsekin huomannut! Epäilykset heräsivät jo alussa kun ne ns. Viagra-efektit eivät enää tulleetkaan (kuumotus poskilla ja lievä tukkoisuus nenässä). Olikohan tuote liian tehokas, jolloin joku suurempi firma teki tarjouksen/uhkauksen josta ei voinut kieltäytyä?

        Tällä hetkellä netistä saa helposti vain yhtä tuotetta joka iskee yhtä lujaa ja toimii ainakin minulla joka säällä. Seksinautinto.comista saa semmoista Extra strong nimistä pilleriä punaisessa rasiassa. Nyt siitä on tullut myös uusi "tehokkaampi" versio. Pitääpä kokeilla, toivottavasti sitä ei ole pilattu samoin kuin tuota sexual energy shottia.


    • TainaSS
    • gdfgdgd

      Kaikkea schaibaa tyypit tilaileeki.... ja pistää rahansa kankkulan kaivoon. Uskokaa jo, näillä "huuhaapotenssimömmöillä" paisuu ainoastaan myyjän rahapussi!

    • Omb

      Saaks noist tölkeist panttii?

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      101
      1643
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      39
      1185
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      23
      960
    4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      170
      796
    5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      750
    6. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      200
      695
    7. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      689
    8. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      657
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      33
      590
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      39
      588
    Aihe