Karjalan Palautus -palstalla harjoittelevat ne heikoimmat ja suorastaan surkeat trollitehtaan opiskelijatyöläiset. Niitä esiintyy palstalla lähes pilvin pimein, mutta kohtapian R Y S S ÄT palkitsevat vanhan valtionsa (Neuvostoliitto) muistoa kunnioittaen NE täpärästi riman ylittäneet ja potkivat surkimuksia persuksille.
http://yle.fi/uutiset/tutkija_verkkosodan_takana_voi_olla_pietarissa_sijaitseva_trollitehdas/7469539
Ehkä voimme tavata jossain Pietarin tai Viipurin kellarikapakassa ja vaihtaa mielipiteitä siitä, miten Neuvostoliitossa elettiin ja miten Venäjällä eletään ja mikä on seuraavan valtion nimi, romahduksen jälkeen?
Se heikoin lenkki
3
211
Vastaukset 3
- jkjkjkjkjkjkkj
Kyllä tämän palstan suurimmat trollit ovat sinä avara ja evakkopoika.
- Vihan Torstit
Mistä löytyy Suomen uusnatsit ja juutalaisten juoksupojat nykyään.
Tuntomerkit:
Niillä on leijonariipus kaulassa, ne kiittää veteraaneja saiteillaan http://prokarelia.net/fi/ (kiitos kun autoitte meitä vaihtamaan susirajan takaiset arvottomat maat Länsi-Suomen kultamaahan), ne puhuu toisinaan mie ja sie, ne on ulkomaalaisvastaisia hörhöjä
http://www.youtube.com/results?search_query=seppo lehto&search_type=
Ne käyttää liimaa, keskiolutta, hormooneja, sieniä ja huumeita väärin ja aina niillä on kaipuu Pohjois-Karjalaan ottamaan hiipivää hölmöyttä auringon nousuun.
Ne ihailee kaikkia diktaattoreita kuten Obamaa, Stalinia, Bushia ja juutalaista Hitleriä ja ne uskoo, että juutalaisvetoinen Usa antaa niille Karjalan takaisin heti kun Suomi saadaan liitettyä NATOon.
#Akateeminen Karjala-Seura (AKS) oli vuosina 1922–1944 toiminut ylioppilaiden ja akateemisen eliitin muodostama kansallismielinen järjestö, joka olemassaolonsa aikana hallitsi suvereenisti akateemista maailmaa ja ylioppilaskuntaa. Lisäksi AKS:llä oli paljon vaikutusvaltaa Suomen sisäpolitiikassa jo pelkästään siksi, että sen jäsenkuntaan kuului monia merkittäviä politiikan toimijoita."
"Sotien jälkeen Ison-Britannian ja Neuvostoliiton valvontakomissio lopetti seuran, neuvostoliittolaisten toimesta, vuonna 1944 "fasistisena". Pääasiallisena syynä oli AKS:n kansallismielinen ja venäläisvastainen luonne. Seuran lähes kaikki arkistot ja aineistot piilotettiin tai hävitettiin."
"AKS:n kanssa toimi limittäin Vihan Veljet -niminen venäläisvastainen salaseura. Alussa AKS:n mottona oli Työväestö on voitettava isänmaalle!, koska luokkataistelun katsottiin häiritsevän Suur-Suomen luomisen tavoitetta."
http://fi.wikipedia.org/wiki/Akateeminen_Karjala-Seura
http://fi.wikipedia.org/wiki/Suur-Suomi-aate - toiäijäonhintti
Tuo yks äijä on iha hintti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5981495Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44827Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl473703Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll10619- 38570
- 42566
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29528Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37500- 29478
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE154461