Vein yhtenä yönä roskia kerrostalokorttelin pihan keskellä olevaan roslalatokseen, jonne näkyy noin sadasta asunnosta. Matkalla sinne pitää mennä oman taslon rapussa hissillä puolisen minsaa, sinne näkyy joka asunnosta, jos joku sattuisi tulemaan asunnostaan ulos juuri hissin ollessa kohdalla. En olisi jaksanut lähteä kesken unien roskisreissulle, mutta oli pakko ja ajattelin, että no pidetään hauskaa sitten, kun on niin veemäistä joutua keskellä yötä kesken unien tekemään moista. Missään ei siihen aikaan todnäk olisi ketään ja on aina huvittanut hillua alasti rapussa ja talon pihalla. Kiikutin roskat niin, että housuissa ei ollut vyötä ja housunnappi auki siten, että vaikka lähtiessä housujen vyötärö oli oikealla korkeudella, joka askeleella housut valuivat pari milliä. Molemmissa käsissä oli roskapusseja, joten en voinut kiskoa housuja ylös.
No sitten menoksi. Hissistä tullessa housut olivat valuneet sen verran, että perse vilkkui t-paidan alta juuri ja juuri. Rapusta pihalle mennessä ne valuivat joka askeleella lisää sen verran, että katokselle päästessäni ne olivat puolireidessä. Perse paistoi, muna näkyi. Tuossa vaiheessa ei huvittanut enää vetää housuja ylös ja katsoin vain, ettei missään ainakaan pihalla näkyisi ketään. Ei näkynyt.
No sitten menoksi. Hissistä tullessa housut olivat valuneet sen verran, että perse vilkkui t-paidan alta juuri ja juuri. Rapusta pihalle mennessä ne valuivat joka askeleella lisää sen verran, että katokselle päästessäni ne olivat puolireidessä. Perse paistoi, muna näkyi. Tuossa vaiheessa ei huvittanut enää vetää housuja ylös ja katsoin vain, ettei missään ainakaan pihalla näkyisi ketään. Ei näkynyt.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Empä oo kesken unien keskellä yötä ikinään roskapussia viemään. Mikä niin pakottava tarve oli?
:DD ei oo juu kans käyny mielessäkään vaik ajatus tavallaan aika mielenkiintonen onkin :P
Hyvä ja kiihottava tarina, mutta motiivi jäi täysin epäselväksi.
Itse aikoinaan ajelin fillarilla kesällä löysäpunttiset shortsit jalassa. Puntit eivät olleet pitkät ja kivasti terska kurkisteli puntin alta. Polkiessa alkoi tietty seisomaan ja pyöräilyreitin varrella oli levähdyspenkkejä sijoitettu hiukan sivummalle. Pyörä parkkiin ja lehvistön suojaan runkulle. Tästä tuli tapa ja muutaman kerran satuin olemaan runkulla penkin takana lehvistön siimeksessä, kun pari kypsempää naista istahti penkille. Oli kiva runkata munaa housut kintuissa samalla kuunnellen naisten juttuja. Ihmettelivät missä pyöräilijä on kun pyörä on parkissa, eikä ajajaa missään. Pitkitin runkkausta niin kauan että spermat lensi munasta juuri kun naiset tekivät lähtöä. Jälkeenpäin munaa kuivatessa kävi mielessä että olisikohan naiset poistuneet paikalta vauhdilla jos olisi tullut pusikosta munaa vatkaten runkkaamaan naisten eteen. Tiedä häntä mutta sen jälkeen olisi varmaan ollut syytä laatia uusi reittisuunnitelma. Edelleenkin on mukava esitellä seisokkia joskus vaikka ihan "vahingossa", kun tilaisuus sattuu kohdalle.