Hän nimitteli jyrbäksi (Jokainen tietää mitä taerkoitti), tuota nuorta raskaana olevaa aborttia harkitsevaa tyttöä.
Miten on evolutinostit, hyväksyttekö veljenne toiminnan vai ei?
Jos olisin ollut tuo tyttö niin olisin järkyttynyt. Tyttökin pahoitti mielensä ja kielsi Repeä jatkamasta palstalla mutta vähät tuo siitä piittasi. poikjugh piittasi, kiitos hänelle.
Miten on evolutinostit, hyväksyttekö veljenne toiminnan vai ei?
Jos olisin ollut tuo tyttö niin olisin järkyttynyt. Tyttökin pahoitti mielensä ja kielsi Repeä jatkamasta palstalla mutta vähät tuo siitä piittasi. poikjugh piittasi, kiitos hänelle.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Jyr on oikea herjaava persettä myyvä paskapää joka hheheheheh sanoillaan on aiheuttanut enemmän tuhoa kuin lorton panotukkki Jeesus nastakerettiäinen
Mitä sanotte Kristityt, miksi Jumala sallii moisen olisiko aina tehdä Jeesukselle NeckSnap tai heittää ohi ajavan MIG:n turbiiniin? Jauhaantuva Jeesus pysäyttäisi kerrankin pahan ja kaikki varoitusvalot syttysivät. Kommari lentäisi kotia, ja paha jäisi tekemättä.
nyt hikitissi ärsyttää, kun Jeesuskin vai ime Stiigaa posket lapolla, eikä auta! Haista vittu sinä Jeesus ,KOULUKISUAAJIEN SUOLELYPYHIMYS
"...nuorta raskaana olevaa aborttia harkitsevaa tyttöä. "
Onko tuossa yhtään oikein?
eI OLE Jumala vikaa kaikki. Jeesus on huono epäjumala, alan nyt uskoa.
Evokit hyväksyvät toisiltaan vaikka mitä.
Ja syyttävät hanakasti vastapuoltaan senkuin ehtivät.
Erittäin usein ilman pienintäkään syytä.
Riittää vain kun ei usko evoluutioteoriaan he käyttäytyvät kuin paavi vääräoppisia kohtaan.
Jos laki sallisi roviolla polttamisen kuinkahan moni kreationisti täällä kirjoittelisi?
Evokit kulkisivat talosta taloon apinan leimu silmissään.
Jep. Järkyttävää se on evomoraalin sallilma kielenkäyttö, ei siis mitään häpyä.
Jyrbän nimittely jyrbäksi on varma Lopun Aikojen merkki.
Varmaan Akan loppujen aika :-kun ja jos Jyr ymmärtää vuonna 2053, että täällä puhuttiin hänestä.
"Hän nimitteli jyrbäksi (Jokainen tietää mitä taerkoitti), tuota nuorta raskaana olevaa aborttia harkitsevaa tyttöä."
Hänhän oli jyrbä. Etkö edes tuota tajunnut?
"Hänhän oli jyrbä. Etkö edes tuota tajunnut?"
Jyrbä on tämänki avauksen takana :)
Ylipainoinen uskovainen Jyr-miss-mies, Uskoo olevansa raskaana, koska ylipainoonhan hän sai Apua Jumalalta koska rukoili [x]
Ok [x]
Jumala auttoi ylipanoon [x]
miettii hän.
Ikävää että myös yksi vanhimmista palstan evolutionistikirjoittajista alentuu kyrvittelemään avauksen tehnyttä raskaana olevaa tyttöä joka on selvästi hämillään.
En olisi uskonut.
EN TOSIAANKAAN OLISI USKONUT.
Moloc-Horridus, evolutinistina vaadin selitystä.
Taitaa mytomaanimultinikki olla tämänkin viestin takana.
"Jyrbä on tämänki avauksen takana :)"
Toki, mutta hän ei pysty sitä tunnustamaan.
"Moloc-Horridus, evolutinistina vaadin selitystä."
Selitys on jo annettu.
Joskus hän on esittänyt, että kyse on huumorista.
Hävettikö edes yhtään?
>avauksen tehnyttä raskaana olevaa tyttöä joka on selvästi hämillään.
Mukava että itse uskot sanataiteeseesi enkä tietenkään halua sinua masentaa, mutta muiden mielestä "tyttö" näköjään oli selvästi vain jyrbä.
"Hävettikö edes yhtään?"
samanlaista myötähäpeää tunsin kuin aina kreationistien toilaillessa.
Miksi raskaana oleva tyttö tulisi kreationismia käsittelevälle palstalle keskustelemaan raskaudestaan?
Kyllä se taisi jyrtsi olla. Ei olisi ensimmäinen kerta.
Sen jälkeen kun jyrbä pyhästi julisti lähtevänsä aivan muille foorumeille, hän on ollut täällä suorastaan maaninen multinikkeilijä.
Uskon evoluutioon, mutta en totisesti halua tulla tunnetuksi evolutionistina koska evolutionistien kielenkäyttö on suorastaan törkeää jyrpittelyä.
Eikö tuo Repe tosiaankaan ymmärrä lopettaa tuon nuoren tytön solvaamista?????
"Uskon evoluutioon, mutta en totisesti halua tulla tunnetuksi evolutionistina koska evolutionistien kielenkäyttö on suorastaan törkeää jyrpittelyä.
Eikö tuo Repe tosiaankaan ymmärrä lopettaa tuon nuoren tytön solvaamista?????"
Kas, jyrbä uskoo nykyään myös evoluutioon. Niin sitä pitää, kirjoitteluistamme on ollut hyötyä.
>Kas, jyrbä uskoo nykyään myös evoluutioon. Niin sitä pitää, kirjoitteluistamme on ollut hyötyä.
Kai tässä pitää perua pahat puheensa. Jyrbä on kunnon jätkä, joskin edelleen mitä maanisin multinikkeilijä.
Mutta joka meistä on synnitön, se heittäköön ensimmäisen kiven, ja miksipä tosiaan osoitella lamellihirttä toisen silmässä jos omassakin on rääppää.
Päivän tiedepläjäys taas nautittu.
Jyrbä on kroonisesti raskaana 11 vk 6 pv tilassa. Välillä teinipimu, välillä isoisä.