Miksi kukaan ei ilmoittaudu haastajaksi Tarjalle? Meillä on paljon päteviä ehdokkaita, mutta miksi heitä ei nosteta esille? Rupeaa armeijan käynyttä heteromiestä jo sieppomaan tuo Tarjan arvomaailma. Luulisi olevan Suomessa muutakin korjattavaa kuin bikiniesitykset ja maamiinojen korvaus jollain hemmetin kalliilla järjestelmillä. On meillä muitakin kohteita minne sijoittaa ne rahat.
Jos näin jatkuu niin mietin kyllä vakavasti että äänestän puoluerajan yli. Ei kiitos enää Tarjaa.
Jos näin jatkuu niin mietin kyllä vakavasti että äänestän puoluerajan yli. Ei kiitos enää Tarjaa.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Minäkin armeijan käynyt ja hetero. Mikä pirun hinku ja viisaus siinä bikinien vahtaamiseen sisältyy. Paljoko löytyy omalla nimellä julkisuuteen niitä miehiä kertomaan, että on kehittävää ja älyllisesti rakentavaa vaharata niitä bikiniperiä kuin sonnit uutta veräjää ja leuanpäästä kuppiin valuneen kuolan juonti vie nämä kääpiöt onaniansa huipulle. Usko huvikses, se loppuu ja pitäköön varusmiehet kädet peiton alla.
hiukan arvokkaammat tehtävät kuin miettiä jotain bikininäytöksiä. On noita bikini näytöksiä joka puolella maata muutenkin niin miksi armeijassa ei saisi olla?
Kyllä Martti ja Mauno oli eri kaliiperin presidenttejä. Kunnon johtajia jotka ajattelivat maansa parasta, eivätkä puuttuneet pikkujuttuihin. Tasa-arvo juttua tähän on turha vetää, äänestän mieluusti naista presidentiksi.
oli kunnon pressa, mutta ei Martti, vaan heti kättelys humaloi otsaansa kupuloita. Ei sellainen ole mikään mies,saati presitentti. Kunnon otteet Tarjalla ei armahda murhaajia,talousrikollisia. Ojentaa lapselliset kapiaiset miehiksi. Itse sanoit pikku jutuksi bikinien ja perien kuolaamista. No miksi vatkaat itse pikkujuttuja? Taidat olla jo riippuvainen tirkistelystä, kun kerroit bikiniperiä näkyvän ympäriin kaikkialla. Eikö se sulle riitä kun voit niitä kuolata ympäri Suomen juottoloita. Armeija on armeija, binien perään kuolaavia lälläreitä siellä pitäis sun mukaan valmentaa. Soon kuule niin, että naisten kanssa tarvitaan todellista toimintaa, eikä tyhjäpäitten retostelua kavereille kun bikiniperiä vaharates kuvittellee tekevänsä. Kuvittelijat ja tekijät on erikseen. Hyyvää Taarjaa!