Avustaja julkaisee kohta viestejä joissa Hongisto sanoo jättävänsä perheensä.
Hongiston ent avustajan julkitulo
missämissämissä
1087
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Spämmilläkö yritetään estää faktojen julkitulo?!
Siinä on ihmisellä kova kohtalo. Tunnetaan vain Hongiston EX-avustajana, ei siis ole omaa persoonaa vaan on nyt ja ikuisesti Hongiston EX-avustaja.
Vaalilipuissakin varmasti lukee Hongiston EX-avustaja.
Eikö tuolla henkilöllä ole nimeä, ja toisaalta, mitähän tuokin aloitus sitten mahtaa hakea, ja kiinnostaako se muita kuin aloittajaa itsesään.
Hongisto, uskovainen mies vedätti härskisti naistä ja antoi vielä potkut. Tuossa näkee persujen moraalin, se on ala-arvoinen.
Nimi on Tiina Arlin ja loikkasi luuseripuolue demareihin.
Rupesi vehtaamaan ukkomiehen kanssa, sai sitten potkut ja esitti oikeudessa, että potkut tulivat muka siksi, kun Hongisto väsyi suhteeseen.
"...minä olen yhä enemmän pohtinut sitä että taidan muuttaa pois tästä talosta. Jotenkin vaan ei huvita enää........."
"...minä olen yhä enemmän pohtinut sitä että taidan muuttaa pois tästä talosta. Jotenkin vaan ei huvita enää........."
Onko tuo nyt joku maailman suurin ihme, että joku haluaa muuttaa kotoaan pois?
Yleensä suhteessa on joku vialla, jos hakee seksiä muualta, mutta ei se laitonta ole.
Joskus vain liitot tulevat tappiinsa ja joskus niitä päätetään muutaman seikkailun jälkeen jatkaa.
Oletko sinä joku häiriintynyt muiden yksityisasioihin sekoileva pöllö, kun täälä jatkuvasti spämmäät jostakin Hongistosta? Hanki kuule oma elämä!
Eikös sielä pohjanmaalla varsinkin ollut ennenvanhaan noita juorukelloja jotka juoksivat kiireellä satoi tai paistoi talosta taloon, kun olivat toisten asioita päätyönään urkkineet.
Täaidat olla näiden sentraalisantrojen jälkeläisiä?:)
Naimaton nainen uskoi naimisissa olevan miehen "satuja" :( Oliko se teot, puheet (rakkaudentunnustus) vai lahjat (runokirja, kukat, hajuvesi, jne jne) Miksi uskoi...
Hongisto se tässä on rikkonut kuudetta käskyä vastaan. Tiedätkö muuten mikä se on?
jossa omassa elämässään epäonnistuneet voivat kritisoida muiden tekemisiä ja arvostella heitä.
Kuinka korkealle tuollaiset tuomitsevat ja arvostelevat ihmiset mahtavat oman moraalinsa arvostaa, ei se kovin korkealle voi kyllä yltää, tai sitten on epärehellinen itselleen.
Saiko vaimo samoja lahjoja kuin avustaja....runokirjoja, hajuvettä, kukkia....