Mikä on tääl meininki? Olisko uusille tilaa?
Saako tänne tulla vaikka on teen juoja, kun heille ei näy olevan omaa palstaa? :=)
Mitäs tänne?
16
1399
Vastaukset
Jos lorautat siihen teen sekaan vähän rommia niin sitten on ihan Jees!
- nainen-54
sehän sopii vallan mainiosti. :=)))
Jos näillä kriteereillä pääsee joukkoon, niin sehän mulle sopii. Miten Kadunmies on netissä, eikä kadulla? nainen-54 kirjoitti:
sehän sopii vallan mainiosti. :=)))
Jos näillä kriteereillä pääsee joukkoon, niin sehän mulle sopii. Miten Kadunmies on netissä, eikä kadulla?..Tämä minun nikki on oikeastaa lyhennelmä mieleeni muinoin juolahtaneesta ajatuksesta. en kuitenkaan paljasta sitä nyt koska tarina on pitkä ja sinä kyllstyisit kuuntelemaan sitä näin ovensuussa, joten käy ihmeessä peremmälle ja tutustu vähän paikkoihin ja jos tuntuu kotoisalta niin: Tervetuloa!
- nainen-54
Kadunmies kirjoitti:
..Tämä minun nikki on oikeastaa lyhennelmä mieleeni muinoin juolahtaneesta ajatuksesta. en kuitenkaan paljasta sitä nyt koska tarina on pitkä ja sinä kyllstyisit kuuntelemaan sitä näin ovensuussa, joten käy ihmeessä peremmälle ja tutustu vähän paikkoihin ja jos tuntuu kotoisalta niin: Tervetuloa!
Tässä vähän lueskelinkin juuri, mitä aiheita teillä on ollut täällä. Olen innokas kyllä keskustelemaan. Joskin vähän huumorimielellä. Mua ei saa kukaan suuttumaan, mutta kipinöimään kylläkin :=)))
Mutta palaillaanpa asiaan myöhemmin. Sänky kutsuu että töihin aamulla jaksaa. :=)))) nainen-54 kirjoitti:
Tässä vähän lueskelinkin juuri, mitä aiheita teillä on ollut täällä. Olen innokas kyllä keskustelemaan. Joskin vähän huumorimielellä. Mua ei saa kukaan suuttumaan, mutta kipinöimään kylläkin :=)))
Mutta palaillaanpa asiaan myöhemmin. Sänky kutsuu että töihin aamulla jaksaa. :=))))"Mua ei saa kukaan suuttumaan, mutta kipinöimään kylläkin"
Osta kuitenkin varmuuden vuoksi itsellesi kotiin peltinen astiasto, jos meinaat jäädä, täällä on hermot kulutustavaraa ;D- nainen-54
Kadunmies kirjoitti:
"Mua ei saa kukaan suuttumaan, mutta kipinöimään kylläkin"
Osta kuitenkin varmuuden vuoksi itsellesi kotiin peltinen astiasto, jos meinaat jäädä, täällä on hermot kulutustavaraa ;DSaas sitten nähdä kuka niitä peltiastioita tarvii? Olen nääs aika kova kimuli :=)))
No hyviä öitä kuitenkin sulle "kova kundi"
Jos huomenna käytäs taistoon. Mua ette nitistä. :=))))
- ZeireeNi
tänne sopii aina.. ja varsinkin, kun yksi poistuu paikalta, lopullisesti.. :)
kiitos kaikille, ystäville sekä vihamiehille, siirryn nyt toisiin maisemiin..
the end- nainen-54
välillä siirryn eri paikkoihin. Pakko käydä välillä vieraissa. Tekee todella hyvää. :=)))
Onnea matkaan vaan sulle. Uudet seikkailut odottaa :=)))) ...kantavista voimista tekee lähtöä? Harkitse vielä, kirjoituksesi ovat olleet olennainen ja tärkeä osa keskustelua! Mutta jos todella lähdet, niin jäämme kaipaamaan sinua ja olet aina tervetullut takaisin!
- merliNella
Aika aikaansa kutakin:)
Kiitti myös sulle ja muistahan heilutella iloisesti häntää, missä kuljetkin...;DDD - nainen-54
nainen-54 kirjoitti:
välillä siirryn eri paikkoihin. Pakko käydä välillä vieraissa. Tekee todella hyvää. :=)))
Onnea matkaan vaan sulle. Uudet seikkailut odottaa :=))))olen aidosti uusi tällä foorumilla. Monella muulla olen kyllä ollut. Eri foorumi ja eri nikki. Eikös se vaihtelu aina piristä muissakin asioissa :=))))
- nomansland
norMix kirjoitti:
...kantavista voimista tekee lähtöä? Harkitse vielä, kirjoituksesi ovat olleet olennainen ja tärkeä osa keskustelua! Mutta jos todella lähdet, niin jäämme kaipaamaan sinua ja olet aina tervetullut takaisin!
tunnen Zeireenin sen verran hyvin ja tiedän että hänellä on nyt livessä paljon muuta tekemistä ettei virtuaali juurikaan kiinnnosta
- Kiinnostunut
nomansland kirjoitti:
tunnen Zeireenin sen verran hyvin ja tiedän että hänellä on nyt livessä paljon muuta tekemistä ettei virtuaali juurikaan kiinnnosta
Miten sinä Zeikun niin hyvin tunnet?
- nomansland
Kiinnostunut kirjoitti:
Miten sinä Zeikun niin hyvin tunnet?
Zeireeni on minulle ihan livestä tuttu nainen että ihan sillä perusteella tiedän kyllä mikä on homman nimi
- JJRJ
merliNella kirjoitti:
Aika aikaansa kutakin:)
Kiitti myös sulle ja muistahan heilutella iloisesti häntää, missä kuljetkin...;DDDNiimhän se om, ompa niimkin.
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333134Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441560Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19971Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32969- 59943
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22928Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37850Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36803Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173793- 48709