Totuus Teemusta.....

Faktaa.

... on aivan erilainen kuin myönteinen julkisuuskuva antaa ymmärtää. Ari Mennanderin uutuuskirjassa kerrotaan lähipiirin kommentteja Teemusta. Hän on itsekäs ja vain omaan napaansa keskittynyt . Jos asia eivät mene hänen haluamallaan tavalla, niin ogelmatapukset suljetaan pois lähipiiristä ja tämä koskee myös kavereitten vaimoja ja tyttöystäviä. Jos he eivät miellytä koko paketti siirretään kylmästi syrjään.
Jatkuvat myöhästelyt sovituista tapaamisista ovat myös itsekkyyden merkki. Teemu ei ole ollut solidaarinen äitiään, eikä isäänsä kohtaan.
Teemu oli nuorena sitä, mieltä, että NHL:ssa maksetaan hänelle aivan liikaa , mutta nykyään vartioidulla ökyalueella ylellisesti asuva Teemu .

Nykyään hän ei ole enää samaa mieltä, vaan kertoo, että se lähinnä huvittaa häntä. Samoin hätä huvitti lukea totuutta itsestään kirjan sivuilta. Teemu on siis itsekäs teeskentelijä lähipiirin mukaan, mutta yksinkertaisten lätkäfanien mielestä suuri sankari.

10

382

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MrJuha82valopää

      Eiköhän kannata lopettaa tommoset kirjoitukset??
      Teemu on suurisydämminen mies ja jos sattuu olemaan itsekäs, niin hän kompensoi sitä hienolla luonteellaa, koska ei kiusaa ketään ja on hyväsydämminen.
      Hän kylmästi laittaa sivuun semmosia ihmisiä, JOTKA ANSAITSEE SEN.
      Ei Teemun oo pakko kuunnella mitään vittuilua eikä muidenkaan hyvien tyyppien pijä kuunnella vittuilua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Valoja, herätys!
      Onko sulla kaikki kotona?

      Kaikkihan tietävät, että hän on hieno mies.
      Vaimokin on sanonut sen, ja ei ole olemassa ketään täydellistä ihmistä, sillä aina meissä jokaisessa on yksi tai kaksi huonoa luonteenpiirrettä, kuten Teemussakin on.
      Sun kirjoitukset on täyttä KURAVELLIÄ OLEN PAHOILLANI.

      Itsekäs ihminen ei ole yhtä paha sitäpaitsi kuin ilkeä kiusaajatyyppi.
      Se on vain todistettava asia.
      Olemalla ilkeä saat aikaan AINA PELKKÄÄ PAHAA.
      Itsekkyys ei niin paljoa aiheuta pahaa.

      Teemu tunnetaan kuitenkin siitä ystävällisyydestä ja huomaavaisuudesta sekä hienosta luonteestaan, KOSKA HÄN EI KIUSAA.


      OLET PELKKÄ TROLLI.

      • Nashvillen fani

        Itseasiassa aloittaja on oikeassa. Teemu on oikeasti ärsyttävä ja hirveän dominoiva persoona ainakin Getzlafin mukaan. Hänestä on liikkunut myös huhuja että hän pettää Sirpaa ja käy vieraissa jatkuvasti. Sen takia heilla onkin niin monta lasta. Sirpa yrittää sitoa Teemua itseensä lapsilla. Media on vain maalannut Teemulle kultapojan kasvot, mutta totuudessa Teemu voi olla itsekäs sika, joka näyttelee mukavaa. Tietenkin tämäkin oletus voi olla väärä, mutta ei kannata uskoa mediaa sokeasti.


    • Ei homo

      Sun kirjoitukset on täyttä KURAVELLIÄ OLEN PAHOILLANI. Lue kirja Teemusta, niin sinulla lakkaa seisomasta.

    • yöööök!!!

      En lue kirjaa teemusta, mutta totuus on, että kaveri on kuvottava tyrkky!!

      Pakko on päästä jatkuvasti IP-lehtiin keinolla millä hyvänsä.

      Kuuluu samaan sarjaan vappu pimiän lola somalin ja martina mulatin kanssa.

    • Yksi kymysys

      Mitä?

      Eikö Teemu olekaan jumala ja täydellinen olento?

    • yöööök!!!

      tyrkkyteemusta on uusimmassa seiskassa kirjoitus tuon saastan yksinoikeudella.

      kaksi samanlaista kikkaretta, tyrkkyteemu ja seiska.

    • yöööök!!!
    • GG-Man

      Onhan se maailmansensaatio, että pikkulajin ja pikkukaupungin pelaajan pelipaita nostetaan kattoon ja Eikä Teemu osaa edes itkeä. Kyllä nämä Teemun hypetykset kohkaamiset voisi jättää Suomessakin vähemmälle.

      Toisaalta onhan Teemu osoittanut kaukalon ulkopuolellakin esimerkkiä, että rahalla saa ja autoilla pääsee. Yksi auto ei riitä, vaan vaan niitä pitää olla vähintään tusina. Yksi ökytalo ei riitä vaan niitä pitää olla enemmän ja mieluimmin meren rannalla. Näin vaatimatonta super- sankaria harvoin urheilupiireissä tavataan.

      • TEMEEEX

        Mussun mussun. Itseäni ainakin on aina miellyttänyt Teemun alfamainen "köyhät kyykkyyn, minua ei kiinnosta Ferraristani käsin" -asenne :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      167
      2810
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      56
      1159
    3. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      160
      957
    4. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      57
      907
    5. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      4
      859
    6. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      83
      787
    7. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      173
      780
    8. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      180
      727
    9. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      697
    10. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      6
      684
    11. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      59
      666
    12. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      657
    13. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      646
    14. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      55
      608
    15. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      21
      588
    16. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      125
      563
    17. Kuinkahan monen

      Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran
      Ikävä
      66
      549
    18. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      538
    19. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      527
    20. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      508
    Aihe