Lauantain ottelut:
...
6) Eva Wahlström, Suomi vs. Halanna dos Santos, Brasilia (Kevytsarja, 6 erää (2 min.)
^Tällä kertaa Evan lättänokkaa muotoilee Brasilialainen Halanna dos Santos.
...
6) Eva Wahlström, Suomi vs. Halanna dos Santos, Brasilia (Kevytsarja, 6 erää (2 min.)
^Tällä kertaa Evan lättänokkaa muotoilee Brasilialainen Halanna dos Santos.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Typerys! Eva on toistaiseksi voittanut KAIKKI ottelunsa. Senkin kateellinen löysä läski !
En ole aloittaja mutta kuka voi olla kateellinen ihmiselle joka lyö toista turpaan ja joka ottaa itse turpaansa, häh? Vittu siinä oo mitään kateutta. Enkä minäkään ole mikään läski. Alipainoinen olen.
Eva ei todellakaan ole voittanut kaikkia otteluitaan!!! Seinäjoella 21.5 2011 hän otteli Bulgarian Milena Kolevaa vastaan ratkaisemattoman!!!
Aivan! Yksi ratkaisematon!!!!!!!! Ihan paska track recordi!!!!!!!!!!!! Tän palstan pugilistimestarit kun näyttäisivät oman ottelutilastonsa, niin kyllä Eva vaipuisi häpeästä maan alle eikä enää koskaan laittaisi hanskoja käteen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"En ole aloittaja" Juu et toki, kauheaa peppukipua havaittavissa muuten vaan.
Herääppä sinäki oikeaan maailmaan, nyrkkeily yms. ovat isoja lajeja ja kateellisia löytyy maailman joka nurkasta, hyvänä esimerkkinä voi osoittaa sormen sun suuntaan.
No onhan niitä VAIKKA KUINKA PALJON mitä on hävinnyt! GOOGLETA!
Toivottavasti saa niin turpaansa ja tajuaa että tuo ei ole naisten hommaa.
Olit viimeksikin väärässä aukoessasi pakstalla päätäsi. Pitääkö yrittää joka kerta ennustaa tuollaista, jos kerrankin sitten sattuisi olemaan oikeassa.
Erikoisen kohteen vihallesi olet kyllä löytänyt.
Pidä sä vitun hinttari se turpas ummes homo
Toivottavasti tulee oikeen tyrmäys että brassi pieksee tajuttomaksi Evan
Juu sais selkäänsä ja ymmärtäisi lopettaa tuon järjettömän touhun. Eihän kukaan aikuinen, järkevä, viisas ihminen tuommoista tee. Hakataan toista nyrkillä päin naamaa. Ei vittu tuo oo mitään järkevää hommaa. Sanoohan se jo järkikin että nyrkkeily on sairasta touhua. Käyttäisivät nuo ihmiset tuon kaiken energian hyväntekeväisyyteen ja johonkin sympaattiseen ja rakentavaan elämään.
Ja mitähän se hyväntekevä, symppis ja rakentava elämä mielestäsi olisi?
No ainakaan siihen ei kuulu perheidenrikkominen
Älä viitsi jauhaa tuota urbaanilegendaa!
En kysynyt mikä ei kuulu, vaan mitä se olisi mielestäsi.
Pyllistä niin luikuttelen sun persereikää kullilla, vitun hintti
"oo homo hiljaa"...... lueppa tuo kirjoittamasi viesti.... sinähän tässä olet hintti ja vielä homokin kun toisen persereikää haluat olemattomalla kullillasi luikutella!! Buh...hah..haa!!!
Mitä vittua sä hintti siellä oikein uliset, pidä vittu turpas kii vitun neitimäinen hintti
Jätkä aikoo luikutella olemattomalla kullilla toisen miehen persereikää..... eikö sellaista sanota HOMOKSI!!! Buuuuh....hah...haaa!!!! HOMO!!!
Oo sä vitun kyrpää imevä läski homo hiljaa
Ei se mikään urbaanilegenda ole vaan totta.
Se on sitä että toivoo jonkun saavan turpaansa, tiätty.
Sietäiskin saada turpiin. Jauhaa Pekasta niin kauheeta skeidaa uudessa kirjassaan, että huh, huh... Ja sitä edellisessä kirjassa sitä edellisestä miehestään. On se kumma kun itsessä ei mitään vikaa ja kaikki exät pitää haukkua aina ihan paskaks. Satun asiasta jotain tietämään oikeastikin ja kyllä on Eva nyt itse mokaillut...
Joo, Evan ruma lärvi rumenee tänään entisestään.
"Joo, Evan ruma lärvi rumenee tänään entisestään. "
Ruma? Hankihan lasit.
http://www.girlswithmuscle.com/images/full/361833475.jpg
http://s579.photobucket.com/user/frannjoker/media/WahlstromEva-Finlandia-boxeo01.jpg.html
No on toi mustakin ruma...
Tää Brasilian mimmihän laittaa lättänokan aivovaurioon (ainakin toivon hartaasti niin)
Onko Eva tehnyt sulle jotain ikävää vai mistä johtuu tämä viha?
Perheenrikkojista ei tykätä. Eikä valehtelijoista.
tämä hetki saa minut pian aivovaurioon
Ja mites sitten kävikään?Kukas voitti ja kenet kantsii seurata asioita ennenkuin aukkoo suutaan.Hienoa Eeva
Vit-tu luuseri Evan vastus oli täysin pas-ka!!!:-):-):-) ämmä on vi-tun luuseri!!!
pitänyt suomen nyrkkeilyn tasoa korkealla. Saisipa hän joskus kunnon ottelun mistä saisi kunnon rahat.
Joo, on varmaan hyvä nyrkkeilijä, mutta myös hyvä valehtelija. Kirjassa monia juttuja, jotka eivät pidä paikkaansa. Ihmisenä täys kusipää.