Suomalaiset

Ottakaa opiksi.Älkää naiko Amerikkalaista
jätkää!
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Naikoon täyskahjot akat ulkomaalaisia niin paljon kuin haluavat. Näin moni suomalainen mies välttyy sekaantumasta humpuukiämmiin.

Äänestä
  • ovat jo korkattuja nuorinakin. Niin usei olen pettynyt jopa 14v. ikäisiin vyötiäisiin kaamoksessa täällä. Meinaa tulla hämärää pikkisen, kun ei enää passipaikallakaan oikein tekstiä erota. Ja, perhanan jahtipäällikkö Moilanen, jos satut lukemaan tätä, niin ookkonä unohtannu miut tänne passiin kannonnokalle? Tuu nyt tykkänään nouteleen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiset kirjoitti:

Ottakaa opiksi.Älkää naiko Amerikkalaista
jätkää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu