Aivotärähdys EHEYTTI naisen

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014092318688057_vi.shtml

Mikä onnellinen loppu tällä naisella.
20129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Voisiko kunnon tälli eheyttää suuremmassakin mittakaavassa?

Äänestä
  • Uutinen todistaa, että lesbous on aivoissa oleva häiriö, joka voidaan korjata. Tässä olisi tutkijoille tutkimussarkaa, että löydettäisiin se mekanismi, mutta tiedeyhteisö ei tule tekemään mitään tutkimuksia eheytymisestä, koska ainoan oikeaoppisen virallisen totuuden mukaan lesbo ei voi eikä saa muuttua heteroksi ja piste.

    Äänestä

Tapaus antaa toivoa tuhansille muille.

Äänestä

Jo homoa vetää turpiin, voi väittää poliiseille vain vähän eheyttävänsä

Äänestä
  • Jos se onkin aivojen ongelma?

    Äänestä

  • kun kerran auttaa kirjoitti:

    Jos se onkin aivojen ongelma?

    Minkäs muunkaan se voisi olla?

    Ja taas todistettiin vanha viisaus: Homous lähtee hakkaamalla.

    Äänestä

Agressiivisille lesboille voisi työyhteisön kannalta hyvä kokeilla sähköshokkia, jos se tekisi niistä vähän suvaitsevampia ,ainakin niissä paikoissa jossa miehet joutuvat tekemisiin heidän kanssaan.

Äänestä
  • Jos poikkeavat ihmiset on koko ikänsä
    saaneet kokea kiusaamista ja väkivaltaakin

    - en ikinä usko väkivallan "hoitavaan" voimaan.

    Ja eikö jokaisen seksuaalisuus tai sen puutekin ole ihan jokaisen oma asia?

    Kuten aina - aiheesta paljon puhetta, mutta ei mitään tosiasiaa.
    Olis ees ihmisillä elämän perustarpeet jotenkin kunnossa.

    Äänestä

Työ-yhteisöt paranisi huomattavasti, vihat ,mustasukkaisuudet , kateudet kaikki paranisi jos sähköhoidolla saataisiin tuo ihme hoidettua.

Äänestä

Moni ahdistunut saa varmasti toivoa. On mahdollisuus tulla taas heteroksi.

Äänestä

Kun kokija itse puhuu eheytymisestä, niin eiköhän asia niiin ole. Lesbosta heteroksi eheytti ja toi onnellisuuden.

Äänestä

Nainen eheytyi aivovamman seurauksena ; P

Äänestä

Tutkimattomat ovat herran tiet

Äänestä

Tarttee vissii hommaa joiteri-pampu ja mennä seuraavaa Pride-paraatii naputtelee lepakoita kaalii jos vaikka irtois!? :P

Äänestä

Tuo uutinenhan paljastaa selvästi, että homous ei ole normaalia ja homoilla on aivoissa jokin väärä kytkentä päällä, jonka aivotärähdykseen johtanut isku normalisoi naisen heteroksi.
Samanlainen väärä kytkentä on homoillakin aivoissa, joka voidaan korjata normaaliksi, kuten uutis juttu todistaa.

Äänestä

Todella hieno uutinen?

Äänestä

Tämä tieto antaa toivoa miljoonille. He voivat parantua.

Äänestä

voisi antaa nuija hoitoa päähän.

Äänestä

Uskaltaisinko juosta seinää päin?

Äänestä
  • Pyöräilen jatkossa ilman kypärää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmeiden aika kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014092318688057_vi.shtml

Mikä onnellinen loppu tällä naisella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu