Aivotärähdys EHEYTTI naisen
Ihmeiden aika
20129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Voisiko kunnon tälli eheyttää suuremmassakin mittakaavassa?
Uutinen todistaa, että lesbous on aivoissa oleva häiriö, joka voidaan korjata. Tässä olisi tutkijoille tutkimussarkaa, että löydettäisiin se mekanismi, mutta tiedeyhteisö ei tule tekemään mitään tutkimuksia eheytymisestä, koska ainoan oikeaoppisen virallisen totuuden mukaan lesbo ei voi eikä saa muuttua heteroksi ja piste.
Tapaus antaa toivoa tuhansille muille.
Jo homoa vetää turpiin, voi väittää poliiseille vain vähän eheyttävänsä
Jos se onkin aivojen ongelma?
Minkäs muunkaan se voisi olla?
Ja taas todistettiin vanha viisaus: Homous lähtee hakkaamalla.
Agressiivisille lesboille voisi työyhteisön kannalta hyvä kokeilla sähköshokkia, jos se tekisi niistä vähän suvaitsevampia ,ainakin niissä paikoissa jossa miehet joutuvat tekemisiin heidän kanssaan.
Jos poikkeavat ihmiset on koko ikänsä
saaneet kokea kiusaamista ja väkivaltaakin
- en ikinä usko väkivallan "hoitavaan" voimaan.
Ja eikö jokaisen seksuaalisuus tai sen puutekin ole ihan jokaisen oma asia?
Kuten aina - aiheesta paljon puhetta, mutta ei mitään tosiasiaa.
Olis ees ihmisillä elämän perustarpeet jotenkin kunnossa.
Työ-yhteisöt paranisi huomattavasti, vihat ,mustasukkaisuudet , kateudet kaikki paranisi jos sähköhoidolla saataisiin tuo ihme hoidettua.
Moni ahdistunut saa varmasti toivoa. On mahdollisuus tulla taas heteroksi.
Kun kokija itse puhuu eheytymisestä, niin eiköhän asia niiin ole. Lesbosta heteroksi eheytti ja toi onnellisuuden.
Nainen eheytyi aivovamman seurauksena ; P
Tutkimattomat ovat herran tiet
Tarttee vissii hommaa joiteri-pampu ja mennä seuraavaa Pride-paraatii naputtelee lepakoita kaalii jos vaikka irtois!? :P
Tuo uutinenhan paljastaa selvästi, että homous ei ole normaalia ja homoilla on aivoissa jokin väärä kytkentä päällä, jonka aivotärähdykseen johtanut isku normalisoi naisen heteroksi.
Samanlainen väärä kytkentä on homoillakin aivoissa, joka voidaan korjata normaaliksi, kuten uutis juttu todistaa.
Todella hieno uutinen?
Tämä tieto antaa toivoa miljoonille. He voivat parantua.
voisi antaa nuija hoitoa päähän.
Uskaltaisinko juosta seinää päin?
Pyöräilen jatkossa ilman kypärää.