Suomalaiset haluvat pistää sossut, kokomustat

ja vihreät yksityistäjät sinne minne ne kuuluvatki eli vankilaan. Hallelujaa ja Aamen. Muista perua Nato-hesari jo tänään!!!! Irtisanominen onnistuu netissä!!!    
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

just sinne vaan kylmäkoskelle,,,oot oikeessa pyri eduskuntaan sulla on järkeviä juttuja (kuulis vaan :o))

Äänestä

meille kuuluu sossu kun ei huvita tehdä töitä niin sossusta saa fyrkkaa,,,, joskus pitää laittaa risat vaatteet päälle nii saa enemmän,,,kohta tulee joulu,, saa kaljarahaa. ter, ei haluu töitä ahahahhahaha

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rosvo-roope69 kirjoitti:

ja vihreät yksityistäjät sinne minne ne kuuluvatki eli vankilaan. Hallelujaa ja Aamen. Muista perua Nato-hesari jo tänään!!!! Irtisanominen onnistuu netissä!!!    

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu