Popstars asunnot

Hepokatti poikittain

Vähän oli huonosti järjestetty ne kämpät, kun oli tytöille ja pojille omat asunnot. Paljon parempi olisi ollut, jos olisi tehty niin kuin Idolsissakin, että olisi ollut vain yksi isompi kämppä ja kaikki olisi asunut siinä samassa.

Siinä olisi alkanut aika pian vähän muutkin köyrimään keskenään kuin vain Rene ja Mia. Yleisön ja lehdistön kannalta olisi ollut paljon enemmän mielenkiintoista seurattavaa. Lisäjulkisuus tuo aina lisää katsojia, joten se olisi ollut myös tuotantoyhtiön kannalta järkevää. Kaiken lisäksi yksi iso kämppä olisi maksanut tuotantoyhtiölle vähemmän kuin kaksi pientä.

Nykyinen järjestely on siis kaikkien kannalta huonoin.

2

715

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Popstarba

      Se ei olisi käynyt päinsä, koska bändit harjoittelevat erikseen. Eikä kummallekaan saa paljastua minkälainen show on tulossa marraskuun lopulla. He eivät käsittääkseni saa edes nähdä pahemmin toisiansa ennen sitä showta.

      • Popstarba

        Niin siis tytöille ei saa paljastua minkälainen show on pojille tulossa ja päinvastoin. Periaatteessa he ovat kaksi eri bändiä, joten yhteisasuminen ei olisi onnistunut.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      63
      6166
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      63
      5589
    3. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      127
      4397
    4. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      55
      3863
    5. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      14
      3795
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      32
      3219
    7. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      67
      2979
    8. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      59
      2846
    9. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      69
      2588
    10. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      47
      1950
    Aihe