mieleni tekee saadakullia anukseen

koska olen hetero niin työnsin kapsaisiinivoiteella voidellun nuijan anukseen. nyt ei tee enää mieli saada anukseen yhtään mitään. eheytyshoito siis toimii. olen ihka aito isänmaallinen hetero

AGV
458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

käyttää kapsaisiini voidetta poistamaan halut saada melaa anukseen

Äänestä

nähty kuinka kamalan mölinän saattelemana lensi läpi ikkunan täysi paskaämpäri

Äänestä
  • Ruskean Talon porukka yrittää näemmä kiihottaa itseään ennen ensi yön ruputussessioita ja rangaistuksia.

    Äänestä

parasta aamuin illoin työntää kapsaisiinillä voideltu nuija anukseen niin ei pääse koskaan yllättämään halu saada miehen siitintä anukseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


väiski. kirjoitti:

koska olen hetero niin työnsin kapsaisiinivoiteella voidellun nuijan anukseen. nyt ei tee enää mieli saada anukseen yhtään mitään. eheytyshoito siis toimii. olen ihka aito isänmaallinen hetero

AGV

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu