Suomalainen paskamedia jätti uutisesta sen kertomatta että pään leikkaaja oli muslimi.
Hän tuli töihin ja leikkasi päänä irti naiskollegastaan ja puukotti muutamaa samalla.
http://www.liveleak.com/view?i=251_1411883850
Uskaltaako muslimien kanssa enää työskennellä?
Hän tuli töihin ja leikkasi päänä irti naiskollegastaan ja puukotti muutamaa samalla.
http://www.liveleak.com/view?i=251_1411883850
Uskaltaako muslimien kanssa enää työskennellä?
Vastaukset 3
Vanhimmat
USA:ssakin vasemmistolaiset yrittävät väittää, ettei tällä barbaarisella teolla ole mitään tekemistä islamin kanssa. Heidän mielestään tässä ei ole kyseessä terrorismi, vaan työpaikkaväkivalta.
Miettikääpä, jos kristitty olisi katkaissut muslimin pään. Vasemmistolaiset eivät muusta puhuisikaan kuukausiin, ja kristittyjä vastaan hyökättäisiin raivokkaasti.
http://video.foxnews.com/v/3812348919001/the-oklahoma-beheading-incident/?playlist_id=86923
Ruukusta tihkuu ulos mitä se sisältää eli kun imee antaumuksella ilman kritiikkiä CIAn trolli pas-kaa itseensä niin se näköjään tihkuu teistä tällekin palstalle!!!!!!! että silleen.
Päästä sellaista selkäsi taakse. Ja opettele mahdollisimman räväkkä ruoskan käyttö kaikissa tilanteissa.
Niin minä tekisin, kun ei oo pienintäkään aikomusta ruveta kumartelemaan mekassa olevaa pirunpatsasta kohti .