Vasuri-idiootit yrittivät polttaa eduskuntatalon
---
862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vasuranarkististit lienevät taas asialla nyt lienee asialla sytytyskomppania .mitä seuraavalsi ,akkunat säpäleksi kivenheiton mestarit on jo nähty . Vasemmiston terroristit ? mikä lienee seuraava kohde .
Persujen kiljujuhlat lähteneet lapasesta..
"Alas porvarihallitus"..
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/72456-poliisi-nain-lakia-rikkoneet-mielenosoittajat-huusivat
Huomaatko ristiriidan.. haukut persuja porvareiksi,miksi he haluaisivat porvareille silloin pahaa!
Nämä anarkistivasurit.. joita nuokin oli, pitäis viedä saunan taakse ja antaa heille opetus.. eikä se aika ole kaukana muuten!
Eiköhän sekin aika koita vielä ? Vasemmistolaiset jäivät demokratian junasta kun lähtivät hallituksesta , astuttiin anarkian tielle siellä vain vahvat pärjäävät . hinttihoppelit ovat ravusyöttejä .
Sossupummit. Sossuraha vastikkeelliseksi!
Taas p-rkeleen anarkistit saivat vasemmiston leimattua ja annettua kannustusta persupropagandalle ja maassa valtaa pitävälle äärioikeistosuuntaukselle.
Taas p_keleen anarkistit , Paavo Arhinmäki anarkistien ihannoima provokaattori joka takavuosina räyhäsi joukkoineen linnan juhlien ulkopuolella ja toi halveksuntansa näitä juhlia vastaan . Kutsu kävi kuitenkin ja tämä anarkisti löi kättäpäivää PorvariPresidentin kanssa . Nyt kun Vasemmisto päätti lähteä hallituksesta käpälämäkeen ,oppositiosta ei näin pieni puolue saa ääntään kuuluviin ,tämäntapaisia iskuja tullaan näkemään vielä lisää .
Näitä on hyvä toistaa ettei pääse unohtumaan sinultakaan .Ps eikö sinustakin ole mukava muistella vasuripaskojen tekemisiä .