Onko täällä "warattuja" ja warakkaita naisia

jotka kiimastuwat nuoremmista ?
21147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

olen hetero

Äänestä
  • mitä tämä tähän...liittyy. Taidat olla bi. Ensinnäkin en edes tajua tätä hetero, bi, homo ja lesbo. a-seksuaali tai yms. seksuaali kategoriointia.

    Äänestä

  • biljardi kirjoitti:

    mitä tämä tähän...liittyy. Taidat olla bi. Ensinnäkin en edes tajua tätä hetero, bi, homo ja lesbo. a-seksuaali tai yms. seksuaali kategoriointia.

    Miten tää liittyy aloittajan aiheeseen?????

    Äänestä

  • biljardi kirjoitti:

    mitä tämä tähän...liittyy. Taidat olla bi. Ensinnäkin en edes tajua tätä hetero, bi, homo ja lesbo. a-seksuaali tai yms. seksuaali kategoriointia.

    Se on muuten aseksuaali eikä a-seksuaali.

    Äänestä

EPÄVAKAAT NULIKAT EI KIINNOSTA.

Äänestä
  • Kiitosta waan. Nulikat... kiitos. Ei minua kiinnosta myöskään sekoilewat seinähullut.

    Äänestä

  • onpas kirjoitti:

    Kiitosta waan. Nulikat... kiitos. Ei minua kiinnosta myöskään sekoilewat seinähullut.

    ???

    Äänestä

  • Katkerat, kateelliset ja jätetyt ATN lesboprovot eivät kiinnosta.

    Äänestä

  • Ei ole. kirjoitti:

    ???

    Olet vähintää yhtä hullu, kuin aloittaja tai epävakaa, kuin aloittaja.

    Äänestä

  • onpas kirjoitti:

    Olet vähintää yhtä hullu, kuin aloittaja tai epävakaa, kuin aloittaja.

    Puhut taatusti itsestäsi :D

    Äänestä

  • ????? kirjoitti:

    Puhut taatusti itsestäsi :D

    Puhut taatusti itsekeskeisesti.

    Äänestä

  • onpas kirjoitti:

    Puhut taatusti itsekeskeisesti.

    Itsensä arvostaminen terveellä tavalla kannattaa, suosittelen. :)

    Äänestä

  • 1+7 kirjoitti:

    Itsensä arvostaminen terveellä tavalla kannattaa, suosittelen. :)

    Mitä sellainen edes on.. Kerro jo ennen, kuin neuvot.

    Äänestä

en oo lesbo

Äänestä

Ääääh, taaas näitä hulluja jotka luulee tunnistavansa toisensa. Tämä hei on ANONYYMI palsta, jos alkaa ottamaan kaikki viestit omikseen voi ehkä hakea apua???

Äänestä
  • Montako sitten tunnistit, aloittaja?

    Äänestä

  • Apua mistä sitä saa tai oikesti auttavaa.. ei ole.

    Äänestä

No hei etkö tod ole onkinut minusta tarkempia tietoja. Minä nimenomaan olen hulluna viiskymppisiin. se on se elämänkokemus mikä tekee vasta miehestä charmikkaan. Usko pois. Kysy vaikka mutsilta jos et muuten usko. Kysy siskoltakin ja veljeltä. Nyt pelko pois Rose-Marie tuon ikäjutun suhteen. Huh huh pitääkö vielä vakuutella. Seukkailin alussa aina itseäni noin kolkyt vuotta vanhempien miehien kanssa. Suosikkivuosikerta on -55, oli siis. Älä enää kuvittele että joku poikanen olisi Sinua haluttavampi, vittu miten voi ärsyttää kaikki pennut. alle viiskymppiset siis.

Äänestä

Ajattelitko elellä varakkaan siivellä, tai kenties maksun pyytää vanhemmalta varakkaalta palveluksistasi.

Äänestä

Aloituksessa mainitut naistyypit eivät taida roikkua palstalla.

Äänestä

varattomia varattuja vanhemmasta vimmastuneita olis kyllä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pari asiaa hiertää kirjoitti:

jotka kiimastuwat nuoremmista ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu