Agit Propin kommariämmä putos pois. HYVÄ!
hei hyvä
4
180
Vastaukset
- Pirtsakka täti
Kova on tänä vuonna taso, kun noinkin hyvä tanssija putoaa ekana pois. Noloa toimintaa äänestäjiltä, jos iän ja kilojen takia pudotettu.
- Tanssin ystävä
Kilot ja ikä painoivat, tämä on nuorten kisa. Sokan liikkuminen oli kömpelöä ja puku täysin epäonnistunut, samoin kampaus. Mutta ei ollut kyllä kivaa, että Sokkaa nimitettiin namutädiksi, vaikka tanssikin itseään puolta nuoremman miehen kanssa. Ajatelkaa nyt mitä namutädillä tai namusedällä tarkoitetaan, hyvänen aika.
- Karkki ja kepponen
Tanssin ystävä kirjoitti:
Kilot ja ikä painoivat, tämä on nuorten kisa. Sokan liikkuminen oli kömpelöä ja puku täysin epäonnistunut, samoin kampaus. Mutta ei ollut kyllä kivaa, että Sokkaa nimitettiin namutädiksi, vaikka tanssikin itseään puolta nuoremman miehen kanssa. Ajatelkaa nyt mitä namutädillä tai namusedällä tarkoitetaan, hyvänen aika.
Itse arvelin sen namutäti-nimityksen tuleen hänen paitansa väristä; sehän oli tosi karkki.
- Astor
Karkki ja kepponen kirjoitti:
Itse arvelin sen namutäti-nimityksen tuleen hänen paitansa väristä; sehän oli tosi karkki.
Nimitykseen vaikutti varmaan sekin että musiikkina oli "My boy lollipop". Ei siinä minusta mitään kamalaa ollut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19710860Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500