saimme haltuumme virallisen raportin turun

kansakuntamme suurin ongelma ruskeassa talossa tapahtuvat homoyhdynnät ja lakaisukoneella suoritetut nuorten poikien kaappaukset. nuoria poikia houkutellaan pahamaiseen ruskeaan taloon sorbuksen avulla tästä syystä sorbuksen valmistus tullaan lopettamaan. myös lakaisukoneiden käyttö tullaan kieltämään
373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taitaa olla yhden komperolaisen kyläpoliitikon keksintöä nuo lakaisukonejutut, ellei sitten erään toisen savolaisjurpon

Äänestä
  • Pitää paikkansa, koska ei meillä ole aikaa millekään lakaisukoneelle, kun kaikki aika menee paskan työntämiseen ylämäkeen.

    Äänestä

  • tuo toinen savolaisjurpo ei ole saanut koskaan pillua. on vannoutunut runkkari ja vihaa taikka pelkää jokaista kohtaamaansa ihmistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruskeasta talosta kirjoitti:

kansakuntamme suurin ongelma ruskeassa talossa tapahtuvat homoyhdynnät ja lakaisukoneella suoritetut nuorten poikien kaappaukset. nuoria poikia houkutellaan pahamaiseen ruskeaan taloon sorbuksen avulla tästä syystä sorbuksen valmistus tullaan lopettamaan. myös lakaisukoneiden käyttö tullaan kieltämään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu