Taas on pikkutytöt pimppi märkänä äänestäneet, kun tiputettiin ainut hyvä ja aidosti erilainen miesesiintyjä pois. Nyt meni viimeinenkin jännityksen aihe tästä kilpailusta.
Ainut toivo enää tässä vaiheessa on se, jos vain tytöt voittaisivat viimeisen äänestyksen. Noita anttitiskuja on jo ihan tarpeeksi ennestään, joten mieluummin sitten tytöt voittoon, kun ainut kunnollinen miesesiintyjä tiputettiin pois.
Pikkutytöt äänestämässä
2
553
Vastaukset
- Kata
Tahallaan tuomarit laittaa kisaamaan sellaiset ihmiset että se heidän mielestä oikea ihminen tulee aina voittamaan äänestyksissä ja levy-yhtiö saa sellaisen bändin minkä itse haluaa. -> kansan manipulointia.
- marius
Näin on...nimenomaan manipuloinnista tässä on kysymys. Tuomaristo on ajat sitten valinnut bändiin pääsevät tytöt ja pojat, katsojien tehtäväksi jää tuomarien tahdon mukaan äänestäminen. Ja sitten on muka "kansa valinnut" uudet popstarat. Joopajoo, ei kannata senttejään tuhlata tuohon vedätykseen. Paitsi että pikkutyttöjen ääniä tässä kait ensisijaisesti kalastellaan, bändin kohderyhmän mukaisesti...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746304MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415368Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604245NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653870Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691157- 49941
- 260849
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791