Mistä nopeasti lainaa?

Mistä voisi saada viikon sisällä nopeasti 500 € lainaa.Kysymys on nyt elämästä ja kuolemasta, pakko saada ne rahat, heti.
42229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sen verran vielä että mitään varallisuutta minulla ei ole jota pantata.Olen myöskin tällä hetkellä työtön, mutta vain väliaikaisesti.Mitään maksuhäiriöitä ei ole.

Äänestä

  • tätä kirjoitti:

    Tein hakemuksen tuonne, lainaa ei myönnetty.
    Hain 500 € kuuden kuukauden maksuajalla.Syytä ei mainittu miksi en lainaa saanut.

    Äänestä

  • Epätoivoinen kirjoitti:

    Tein hakemuksen tuonne, lainaa ei myönnetty.
    Hain 500 € kuuden kuukauden maksuajalla.Syytä ei mainittu miksi en lainaa saanut.

    kyllähän se työpaikka merkkaa aika paljo hakemuksessa vaikka eivät sitä myönnä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epätoivoinen kirjoitti:

Mistä voisi saada viikon sisällä nopeasti 500 € lainaa.Kysymys on nyt elämästä ja kuolemasta, pakko saada ne rahat, heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu