100% tietoa kotkoharhaisesta vajakkitrollista!
totuus trollista!
857
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
löysit itsesi...hienoa.
Oh James...
Pakko todeta, että koktko on pistänyt tässä vuosien saatossa vajakkipuskan totaaliseen kyykkyyn, eikä se puska sieltä nouse ikinä.
Miksiköhän kaksi edellistä 100% totuus -viestiä on poistettu?? Hohotukset saa jäädä??? Nyt on jokin kohta, jota en ymmärrä.
Yksi tapa on alkaa testailla onko joku ilmoittanut viestin poistoon painamalla tuota ilmoita asiaton viesti sanaa. Siihen tulee sitten että tämä viesti on jo ilmoitettu tai sitten ei tule. Niin käydä läpi vaikka koko ykkös-sivu.
tuon tietää kaikki terveet. Vajakki on toivoton tapaus ja viettää ikänsä pöpilässä.
Totuus ylös! Täydellinen kuvaus vajakista!
Torsovajakin touhut vain vahvistavat aloituksen olevan enemmän kuin totta.
On se vajakki katkera meille terveille! Syytä onkin, sillä liikkuminen omin jaloin on mukavaa. Vituttas olla ikituolissa mätänemässä ikuisuuden. BUAAAH!!!!