Aiotko

antaa ensi yönä persettä muslimille?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

muistelen joskus jonkun olleen "maahanmuuttokriittinen" siksi että oli muka huolissaan homojen oikeuksista...

Äänestä

Teillä maalaisillahan tuo kaappihomouden purkautuminen valitettavasti ilmenee lasten seksuaalisen hyväksikäytön muodossa.

Äänestä
  • Muslimimaassa homot pysyy kaapissa. Kokemuksesta se kertoo tuo se sama

    Äänestä

Minä annoin lapsena jo 3-vuotiaasta asti peppuani enolle. Se kuuluu meidän sukurakkauteen.

Täällä sairaalassa saan harvemmin.

Äänestä
  • Älkää vastatko trullille. Pääsiäinen meni jo, suklaamunia pitää odottaa ensi vuoteen.

    Äänestä

  • Lyssyf kirjoitti:

    Älkää vastatko trullille. Pääsiäinen meni jo, suklaamunia pitää odottaa ensi vuoteen.

    Mutta vastaanpa kuitenkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussuf ( se gaY) kirjoitti:

antaa ensi yönä persettä muslimille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu