Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kullin kanssa kaksin

Paljonko käytätte vuorokaudesta aikaa kullinne kanssa touhuiluun, esim. runkkailuun, seisottamiseen tai muuten vaan hiplailuun. Jotenkin ois mututuntuma, että poika miehillä ois enempi asiaa kalun ympärillä, kuin niillä jotka pääsee välillä vittujen kimppuun.

Itsellä menee useampi tunti vuorokaudesta kyrvän kanssa räpläämiseen, aamusta eniten. Keskimäärin 4/24. Tuntuu, että määrä kasvaa koko ajan, runkkariksi itseni tunnustan, vitulle en ole koskaan päässyt.
10463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kyllä täytyy tunnustaa, että aikaa kuluu paljon oman kullin kanssa seurusteluun. Varmaan sellanen 4h/vrk. Parisuhteessa olen ja seksiäkin on,mutta ei runkkari minkään mahda sille että tarvitsee omaa aikaa myös kullilleen.

Äänestä
  • Näin on. Itsekin parisuhteessa, mut silti tulee oltua veijarin kanssa tekemisis melkein päivittäin. Ehkä runkkaan loppuun 2-3krt viikkon mut päivittäin jotenki hiplailen palleja ja venyttelen ja seisotan.

    Äänestä

Joo. Ei mulla päivittäin mutta pari-kolme kertaa vkossa runkkailen erektiopillerin voimalla muutaman tunnin. Kyllä mulla seisoo ilman lääkeitäkin, mutta tykkään, kun kulli seisoo kovana tosi pitkään. Lääke varmaan vaikuttaa, ettei tartte heti vedellä speguja ulos.

Joskus olen camissa vain seisottamassa kaluani ja kerään muutamia uteliaita kyselemään: eiks toi koskaan väsy....

Vkossa keskimäärin tunti per pvä kovana

Äänestä
  • Mäkin runkkailen eroktiopillereiden kanssa. Sama juttu mutta tuntuu ihan he...tin hyvältä kun seisoo niin kivikovana pillereillä.
    Pari kolme kertaa viikossa ja joskus miesten kanssa levareilla. Kiva esitellä kivikovaa kalua ja saada kehuja. Näyttää paljon isommalta kun nappaa pillerin tai vaan palan sitä. Mulle riittää 1/4 50 g viagraa tai vastaavaa ja kyllä seisoo. Aahh! Ja heittää mällit jonkun naamalle!

    Äänestä

  • M+M seksi parasta kirjoitti:

    Mäkin runkkailen eroktiopillereiden kanssa. Sama juttu mutta tuntuu ihan he...tin hyvältä kun seisoo niin kivikovana pillereillä.
    Pari kolme kertaa viikossa ja joskus miesten kanssa levareilla. Kiva esitellä kivikovaa kalua ja saada kehuja. Näyttää paljon isommalta kun nappaa pillerin tai vaan palan sitä. Mulle riittää 1/4 50 g viagraa tai vastaavaa ja kyllä seisoo. Aahh! Ja heittää mällit jonkun naamalle!

    Miesten kanssa runkkailu olis varmaan upeeta !!! Tuntea kyrpä toisen kädessä ja samalla runkata vierasta kyrpää !!!! Voisko joku auttaa ????

    Äänestä

  • moi.
    minkä niminen pileri saako niitä vapaasti apteekista ?

    Äänestä

En ole laskenut aikoja, mutta hiplailtua tulee. Nukun alasti, niin unta odotellessa ja varmaan unissaankin tulee harrastettua. Kun aarteet on käden ulottuvilla, mikä sen mukavampaa!

Äänestä
  • Toi oliskin mukavaa et sais seisomaan vaikka tunnin yhteen menoon! Vois ottaa kuvia ja videoita runkkauksesta kaikessa rauhassa.

    Äänestä

Yhdyntä ei sulle olis mitenkään väärin. Käykö varattukkin nainen kun se taitaa olla sun kohdalla vähän vikee olla. Milläs tavoin voisin autaa? Käsi veto on minullakin mutta mulla on kaverina melko usein oma pilluni? Olen kyllä melko ahkeraan runkannutkin mutta ei seiso vaan turpoo. Kiihottuu kostuu mielyttävän kosteaksi josta miehet tykkää.

Millon tavttaisiin? Missä sinä asut? Tuletko Jyväskylään 8.11.2014 la ollaan sillei mukavasti koko päivä illalla mun täytyy lähtee sitten kotiin.

Tässä mun matkaaikatauluni 8.09 tulen. Illalla lähden 18.55 kotiin.
Sulla olis koko päivä aikaa mun kanssa pelehtiä mitä kaikea haluat tehdä kanssani?
Ensin tehtäisiin aikea kivaa Jyväskylässä.
Lenkkeiltäisii mentäisiin vaikka yöksi jonnekkin lämåimään paikkaan minkä sinä keksisit? Tehtäis siellä sitä mitä sinä et ole päässyt tekemään?

Sopiiko sullekkin 8.11.2014 lauantai tuon kyntilät haudalle samana päivänä.
Ostan liput niin että olen koko päivän tai seuraavaan aamuun asti Jyväskylässä.

Sopiiko sulle tälläinen järjestely? Mulle sopii ainakin. Saat pillua höylätä kipeeksi asti.
Niin kaun kunnes se mun pillu on arka. Niin että en pysty kunnolla istumaan paluu matkalla junassa.

Mitä teit työksesi, muuta kuin runkutat itseäsi

Äänestä

Olen Jyväskylän rautatieasemalla 8.11.2014 klo 8:09. Nain sua koko päivän jos passaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käteenvetäjä kirjoitti:

Paljonko käytätte vuorokaudesta aikaa kullinne kanssa touhuiluun, esim. runkkailuun, seisottamiseen tai muuten vaan hiplailuun. Jotenkin ois mututuntuma, että poika miehillä ois enempi asiaa kalun ympärillä, kuin niillä jotka pääsee välillä vittujen kimppuun.

Itsellä menee useampi tunti vuorokaudesta kyrvän kanssa räpläämiseen, aamusta eniten. Keskimäärin 4/24. Tuntuu, että määrä kasvaa koko ajan, runkkariksi itseni tunnustan, vitulle en ole koskaan päässyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu