Mistä kautta vaihdetaan cruzen raitisilmasuodatin? Hansikaslokerosta se näkyy, mutten saanut lokeroa irti
Vastaukset 4
- arrikoski
Lokerossa on sisällä sivulla sellaiset irtonappulat, jotka on painettu tai vähän kiertämällä painettu sisään. Ota ne sieltä ulos. Sen jälkeen oikealla puolella ulkona alempana on näkyvissä sellainen painoliitos. Se auki ja lokero putoaa alemmaksi ja suodattimeen pääsee käsiksi. Suodattimen sivuilla on sivulle napsautettavat pikku pidikkeet ja päällä yksi ylöspäin lähtevä.
http://www.youtube.com/watch?v=fni39e_0THw
Tässä on melkein sama systeemi 30 sekunnin kohdalla.- Hiukka erilainen
Minulla on lokeroa pitävän narun sijasta ulkopuolella sellainen vaimennettu kannatin. Kun avaa lokeron se ei putoa alas vaan aukenee kuin hidastetussa filmissä.
- Ruusailija
Ellei tunnu näpit vielä siitä välistä mahtuvan, saa koko hanskalokeron irti irrottamalla sen alasaranatapit. Ne lähtevät ihan sormin vetämällä parissa sekunnissa ja helpottavat suodattimen vaihtoa kummasti.
- JOBE RYÖNÄ
AI IHAN VIELÄ DELBHIN SUODATIN HA HA. ONNEK OLKOON.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.742415Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt371977- 1011233
- 491012
- 94917
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26857Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,148723- 30716
- 41695
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56598