muistakaa olla positiivisia. pääministeri stubbeloki kiertää pitkin maailmaa jauhamassa paskaa ja juoksee viellä välissä maratoonin. sanoo benkkusetä joka haluaa viedä leivän lapsiltakin välikysymyksissä viime viikolla. AAAAAANESTÄKÄÄÄÄÄÄ SEKOOMUSTA.
POSITIIVINEN SEKOOMUS.
SBYSBBSNEH
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
YLI 100 VUOTTA JÄRJESTELMÄLLISESTI HARRASTETTU KANSAN SUMUTUSTA JA JULKISTA PAS.KANJAUHANTAA. ÄÄNESTÄKÄÄ KOKOOMUSTA.
MUISTAKAA OLLA POSITIIVISIA JA MEIDÄN TIIMIN MIEHIÄ. ÄÄNESTÄKÄÄ SEKOOMUSTA JA ME EI OLLA LAMASSA VAAN TAANTUMASSA.
http://www.youtube.com/watch?v=1H4byTP1q9s
PITÄÄ PÄÄSTÄ ENSI KAUDELLE JOTTA VOIDAAN NOSTAA OMIA PALKKOJA SAMALLA HAUKKUEN TYÖTTÖMIÄ JA ODOTTAEN DUUNARILTA PALKKAMALTTIA JOTTA SELVITÄÄN" TAANTUMASTA "
hankkikaa kuulkaa pirpanat ajoissa kokoomuksen puoluekirja ja sitten ei muuta kun ryhmässä pyllistelemään rinkiin ja nuoleskelemaan toistenne persvakoja " jos vaikka irtois virka tai edustajuus " vittu mitä sakkia.